Zerywia ufundowana!

Zerywia, czyli potężnie rozbudowana gra planszowa w klimacie słowiańskiej mitologii osiągnęła zawrotny sukces na polskiej platformie crowdfundingowej Wspieram.to.

Zerywia, o której pisaliśmy jakiś czas temu, zaintrygowała nie tylko nas. Projekt wsparło już 379 osób kwotą przekraczającą 64 tysiące złotych.

Nie minęły jeszcze pierwsze dwie doby trwania kampanii. To bardzo dobry wynik, którego zresztą można było się spodziewać. Autorzy przygotowali grę bardzo dobrze i widać kawał serca włożony w tę produkcję.

Jako, że podstawowy cel został już ufundowany, przyszła pora na odkrywanie nowych elementów. Odblokowano już cztery cele społecznościowe i pierwszy cel dodatkowy wprowadzający nową Sagę oraz nowe karty.

Zgodnie z obietnicą twórców teraz gra spokojnie będzie wzbogacać się o nowe lokacje, przedmioty, wrogów, przygody i bohaterów. Wygląda na to, że będzie tego od groma, ponieważ do końca zbiórki pozostał jeszcze prawie cały miesiąc!

Na ten moment w skład podstawowej wersji gry Zerywia wchodzą: prawie 400 ekskluzywnych kart, mnóstwo znaczników, unikalne kości, znaczniki, figurka Świętowida, mapa/plansza i karty bohaterów. A to dopiero początek!