Deep Madness Król Włóczęgów

Ostatnia szansa na zakup Deep Madness

Przedsprzedaż polskiej wersji Deep Madness od Czacha Games potrwa jeszcze do piątku, 23 kwietnia do godz. 23. Zakup w ramach przedsprzedaży jest najtańszą szansą na to, aby w rodzimą wersję zagrać jeszcze w tym roku.

Deep Madness jest grą planszową w klimacie horroru SF od 1 do 6 graczy. Gracze współpracują jako drużyna badaczy, którzy chcą rozwiązać tajemnicę pozornie opuszczonej głębinowej placówki wydobywczej Kadath. Utracono komunikacje z placówką, a nasi bohaterowie zostali wynajęci do rozwiązania przyczyny. Odpowiedź której szukają może ich doprowadzić na sam skraj szaleństwa albo i dalej. Przemieszczając się będziecie musieli stawić czoła nadciągającym kryzysom, które będą was spychać na samą krawędź terroru, a na waszej drodze będą czekały koszmarne potworności kontrolowane przez grę.

W ramach przedsprzedaży zostały wykupione wszystkie zestawy gry podstawowej oraz 3 Epickich Potworów. Obecnie dostępne jest jeszcze niecałe 120 sztuk podstawki w cenie 299 zł. Po zakończeniu przedsprzedaży, w dniu premiery pierwszy druk Deep Madness będzie dostępny w wyższej cenie tylko w sklepie wydawcy. Na szerzej dostępny dodruk trzeba będzie poczekać do I kwartału 2022 r.

Deep Madness podstawka
W ramach przedsprzedaży można jeszcze kupić ostatnie egzemplarze gry podstawowej.

W pudełku z grą podstawową znajdziemy:

  • 6 figurek badaczy,
  • 60 figurek potworów,
  • 30 dwustronnych kafli planszy,
  • 27 dużych kart (badaczy i potworów),
  • 149 standardowych kart,
  • 76 małych kart,
  • ponad 300 żetonów i podstawek,
  • 10 kości,
  • oraz instrukcję wraz z 8 scenariuszami.

O tym, że nie opłaca się czekać na dodruk, świadczą komunikaty wydawcy, który na koniec tego roku zapowiedział wydanie kolejnych dodatków z serii Epickie Potwory oraz dodatku zawierającego elementy odblokowane przez wspierających podczas kampanii Deep Madness na Kickstarterze. Dlatego warto zaopatrzyć się w swój egzemplarz podstawowej gry już w ramach przedsprzedaży. Premiera jest zaplanowana na jesień 2021 r.

W dalszych planach Czacha Games są potwierdzone wszystkie dodatki do Deep Madness, a w przyszłości wydawca nie wyklucza wydania polskiej wersji kolejnej gry z tego uniwersum – prequela Dawn of Madness.

Jeszcze raz przypominamy, że możliwość zakupu Deep Madness w przedsprzedaży istnieje tylko do piątku, 23 kwietnia, do godz. 23:00. Ilość gier ograniczona, więc trzeba się spieszyć!