Wydrukuj własną scenerię do Fallout: Wasteland Warfare

Gracze będą mogli pobrać szablon STL i wydrukować model we własnym zakresie. Na horyzoncie pojawiła się również nowa frakcja do gry, a do sprzedaży powrócił stary znajomy.

Model przedstawia wrak Corvega Coupe i nadaje się idealnie do osłony przed kulami bandytów lub zapędami mutantów. Nic tak nie studzi zapału przeciwnika jak kilka ton stali stojącej między nim, a jego niedoszłą ofiarą.

Po wydrukowaniu otrzymamy model w skali 32mm. Zależnie od ustawień sprzętu, którym dysponujemy, wydruk może wymagać złożenia. Naturalnie dobrze będzie też chwycić za farby i nadać mu odrobinę koloru. Trochę rdzy, kilka zacieków i nasze domowe pustkowia od razu nabiorą charakteru.

Jeśli pomysł się przyjmie, Modiphius nie wyklucza kolejnych dodatków wydanych w tej formie. Szablon można pobrać ze strony Drivethru RPG.

Nowa frakcja tuż tuż

Fanów Fallout: Wasteland Warfare ucieszy zapewne wiadomość, iż w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi w końcu nowa frakcja. Mowa oczywiście o Instytucie. Więcej informacji ma pojawić się już niedługo.

Póki co wiadomo, iż otrzymamy do wyboru zestaw podstawowy do nowej frakcji oraz pudełka zawierające szeregowych żołnierzy i postacie specjalne.

Modele z frakcji Instytut do Fallout: Wasteland Warfare
Tak prezentują się czołowe umysły (i zbiry!) Instytutu

Najlepszy przyjaciel demokracji

A jeśli ktoś nie chce czekać? Być może głód nowych modeli zaspokoi powracający do oferty Liberty Prime. To bez dwóch zdań największy obrońca wolności z jakim przyjdzie nam się spotkać na pustkowiach Fallout: Wasteland Warfare.

Model został wykonany z żywicy, składa się z dziesięciu części i mierzy imponujące 234mm.

Ze względu na złożoność zestawu trafia on do produkcji tylko raz na kilka miesięcy. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Nawet super mutanty wyglądają przy nim jak przedszkolaki.

Informacja prasowa