2020-01-11T18:00:00+01:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

Zapraszamy na styczniowy turniej i przy okazji świetny trening przed Drużynowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się już tydzień później!

Lokalizacja: najlepszy klub ludzikowo-laleczkowy w mieście – FGB!

Wpisowe: 20zł (w tym dwa napoje z lodówki) lub za kartę srebrną lub w ramach karty klubowej.

Format: Trzy gry Best of Three (do dwóch wygranych), na każdą rundę przeznaczamy 120 minut.

Zasady: W sytuacji gdy gracze nie zgadzają się w interpretacji działania karty lub modelu i nie jest ono sprecyzowane/wyjaśnione przez FAQ, spór rozstrzygany jest przez organizatora i obowiązuje do końca turnieju. Werdykt jest ostateczny i nieodwołalny.

Przerwanie gry: Jeżeli na 5 minut przed końcem rundy gracze nie podali wyniku (będzie to oznajmiane wszystkim grającym), KAŻDY z graczy wykonuje jedną, ostatnią aktywację (niezależnie od ilości pozostałych aktywacji w turze, CHYBA że były to ostatnie aktywacje obu lub jednego z graczy, wtedy nie wykonują dodatkowych), punktują karty tak jakby był to „trzeci end phase” i podają wynik z obecnego stanu punktów.

FAQ: Na turnieju obowiązują wszystkie oficjalne FAQ i restrykcje wydane do 8 stycznia 2020. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi banujemy karty neutralne z sezonu Shadespire
Limit graczy: 14

Nagrody: Open buffet naszych promko-pudełek i karty srebrne/klubowe za podium :)