Warsztaty malowania scenerii i dioram w FGB!

Warsztaty malowania scenerii i dioram w FGB!

Kiedy:
8 luty [email protected]:00 – 18:00
2020-02-08T10:00:00+01:00
2020-02-08T18:00:00+01:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

Chcesz nauczyć się jak pomalować budynek w taki sposób by wyróżniał się na tle innych? To nie jest takie trudne jak się wydaje!

W weekend dowiesz się jak przygotować model 3D do malowania, jak szybko i efektownie malować budynki do gier historycznych i fantasy, w tym kamień, drewno, cegłę, jak dodać mchy i porosty, zrobić zacieki i postarzyć budynek.

Warsztaty organizuje Anvil Studios, który dostarczy każdemu z uczestników wydrukowany model bramy klasztornej z zestawu „Wightwood Abbey” od Infinite Dimensions. Dodatkowo uczestnicy dostaną kupony rabatowe od Infinite Dimensions na ich cyfrowe produkty. Ponadto zapewniamy pędzle do większych powierzchni oraz chemię modelarską do weatheringu, styropian i artykuły do prostej podstawki budynku, oraz drut do wykonania realistycznego drzewa.

Warsztaty prowadzić będą Grzegorz i Kuba z Anvil Studios. Grzegorz jest specjalistą od druku 3D i założycielem Anvil Studios, Kuba (picassawi) specjalizuje się w malowaniu terenów. Niektóre prace Kuby przedstawimy w galerii.

Co wziąć ze sobą:
Pędzle – mniejsze niż rozmiar 2 nie będą potrzebne. Do tego pędzel do washy i jakiś zużyty pędzel przeznaczony na zniszczenie.
Farby: najważniejsze kolory (paleta GW): Dryad Bark, Steel Legion Drab, Karak Stone, Ushabti Bone, Zandri Dust, Palid Witch Flesh, Rakarth Flesh, Screaming skull
Ponadto: czarny, biały, 50 shades of grey (wszystkie szare jakie macie) – dodatkowe kolory w przypadku chęci eksperymentowania
Do tego washe – ile macie tyle weźcie
cążki do metalu
nożyk modelarski
Do dyspozycji będzie próbka chemii do weatheringu.

We wszystkie brakujące farbki i akcesoria będziecie mogli zaopatrzyć się na miejscu w sklepie FGB ze specjalną warsztatową zniżką ;)

Cena warsztatów to 500zł (zawiera malowaną makietę, kupon zniżkowy oraz materiały dostępne w czasie warsztatów)

Liczba miejsc: 8

Kontakt i zapisy: [email protected]

Figurkowe Gry Bitewne