2019-10-12T18:00:00+02:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

Rozgrywka: Rozgrywamy cztery rundy, w każdej gramy best of three (do dwóch zwycięstw). Na rundę (czyli 2-3 gry z jednym przeciwnikiem) wyznaczamy 1 godzinę i 40 minut.

Przerwanie gry: Jeżeli na 5 minut przed końcem rundy gracze nie podali wyniku (będzie to oznajmiane wszystkim grającym), KAŻDY z graczy wykonuje jedną, ostatnią aktywację (niezależnie od ilości pozostałych aktywacji w turze, CHYBA że były to ostatnie aktywacje obu lub jednego z graczy, wtedy nie wykonują dodatkowych), punktują karty tak jakby był to „end phase” i podają wynik z obecnego stanu punktów.

Punktacja: Według oficjalnych wytycznych GW liczone przez Shadeglassa.

Shadeglass zostanie podany jak tylko będzie gotowy ;)

FAQ: Na turnieju obowiązują wszystkie oficjalne FAQ wydane do 11 października 2019 (włącznie!)!
Przypominamy o banicjach i restrykcjach w kartach, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu decków i o rotacji która miała miejsce!

Przebieg imprezy:
9:30-10:00 – Rejestracja uczestników (osoby spóźnione tracą możliwość udziału w turnieju), parowanie, kawa :)
10:00-11:40 – I runda
11:40-13:20 – II runda
13:20-14:00 – dłuższa przerwa
14:00-15:40 – III runda
15:40-17:20 – IV runda
17:20 – podsumowanie, rozdanie nagród

Limit graczy: 14 osób