Rozrywka, Hobby Rywalizacja – FGB na Bielanach!

Kiedy:
20 Październik 2019@11:00 – 17:00
2019-10-20T11:00:00+02:00
2019-10-20T17:00:00+02:00
Gdzie:
CRS Bielany
Warszawa

Po wielkim sukcesie naszego wrześniowego spotkania na Bielanach z wielką przyjemnością wracamy do CRS Bielany! Już 20 października odbędzie się druga edycja naszego spotkania pod tytułem Figurkowe Gry Bitewne – Rozrywka, Hobby, Rywalizacja!

Ponownie chcemy zaproponować Wam pokazy malarskie w wykonaniu polskich mistrzów malarstwa figurkowego, pokazy gier dla wszystkich chętnych uczestników i kącik dla najmłodszych gdzie będą mogli zapoznać się ze światem gier figurkowych! Specjalnie dla Was nasi instruktorzy wprowadzą Was w arkana Warhammera Underworlds, Warcry oraz Kill Team! W dwie z tych gier odbywać się będą turnieje, więc kto wie… może na kolejnych turniejach tryumfować będą Ci którzy w październiku dopiero będą uczyć się gry?!

Po raz pierwszy zaprezentujemy też stanowisko 3D, gdzie będziecie mogli zobaczyć możliwości użycia drukarek 3d w grach bitewnych i nie tylko! Na stole pokazowym zobaczyć będziecie mogli gotowe figurki i makiety wykonane właśnie w drukarce 3d, a dodatkowo każdy z Was będzie mógł dowiedzieć się, jak to właściwie wszystko działa! A to wszystko dzięki pomocy Anvil Studios (anvilstudios.pl)!

Dla weteranów świata bitewników też przygotowaliśmy masę atrakcji! Dwa OTWARTE turnieje, Warhammer Underworlds oraz Warhammer Warcry, w których udział wziąć będzie mógł każdy! I to za DARMO!

A dla tych, którzy zgłodnieją zapraszamy do świetnego food tracka!

Chętnych do uczestnictwa w naszych turniejach prosimy o kontakt mailowy bądź osobisty.

Figurowe Gry Bitewne

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *