Pokazy Dust Tactics w FGB!

Kiedy:
26 październik [email protected]:00 – 18:00
2019-10-26T10:00:00+02:00
2019-10-26T18:00:00+02:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

FGB eksploruje figurkowe uniwersa szukając dla was absolutnie najlepszych bitewniaków, przy których wspólnie spędzimy czas.
W sobotę 26 października zapraszamy serdecznie na pierwsze pokazy gry Dust Tactics 1947 – dziejącego się w alternatywnej wersji historii II Wojny Światowej.

Zapewne wiele osób kojarzy go z charakterystycznej planszy podzielonej na kwadraty, które służą zarówno jako siatka do rozmieszczania jednostek jak i mierzenia zasięgów.

Naprzemienna aktywacja jest zawsze ogromnym plusem i tu również jej nie zabrakło, jednostki dysponują dwiema akcjami w swojej aktywacji co daje sporo możliwości taktycznych!

Nasze pokazy będą trwały cały dzień i są całkowicie bezpłatne, więc jeżeli chcecie spróbować swoich sił lub zobaczyć w akcji sowieckie mechy, jankeskie pancerze wspomagane i japońskich ninja to jest event dla was!
Już znacie i gracie w Dusta? Gorąco zachęcamy was do odwiedzenia nas tego dnia i skorzystania z darmowej rezerwacji stołów do gry!

Jeżeli gra WAM się spodoba, poważnie rozważamy włączenie jej do naszego panteonu systemów mających swój dedykowany asortyment, dzień i ligę :)

Dla zainteresowanych, zasady dostępne są bezpłatnie w formie elektronicznej na stronie producenta:
http://www.dustgame.com/getfile.php?file=1&id=81

Lokalizacja: Klub Figurkowe Gry Bitewne, ul Żelazna 69a lokal 7, Warszawa

Figurkowe Gry Bitewne

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *