Luźne granie w Pauper MTG

Kiedy:
21 Listopad 2019@17:00 – 19:50
2019-11-21T17:00:00+01:00
2019-11-21T19:50:00+01:00
Gdzie:
Erpegie
Katowice
Koszty:
3 zł

Luźne granie w Pauper MTG w ERPEGIE!

Jak co czwartek, rozgrywamy „przyjazny-dla-każdego-turniej-bardzo-casual” w formacie Pauper.

Format: Pauper (legalność MTGO)

Wpisowe: 3 zł

Nagrody: promki

Czas trwania: 17:00-20:00**

Rundy: 3, niezależnie od ilości osób (50min+5min na ew. terminację)

Zachęcamy zarówno do uczestnictwa, jak i przyjścia w roli obserwatora. Zawsze chętnie opowiemy o graniu w Magic: The Gathering, formacie Pauper, czy turnieju samym w sobie.
Celem jest dobra zabawa i zebranie jak największej ilości ludzi, którzy dołączą do grona Pauperowych graczy. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nawet jeśli wasz deck nie jest w pełni skompletowany, lub nie macie go w ogóle!

* Szczegóły każdorazowo ustalamy wspólnie na miejscu, tuż przed rozpoczęciem turnieju (e.g. przy ponad 16 uczestnikach, czterorundowy turniej nie wyłoni jednoznacznego zwycięzcy, co może spowodować zmianę sposobu podziału nagród, by nikt nie poczuł się pokrzywdzony)
** Jeśli zawczasu zapiszesz się na wydarzenie, masz szansę dołączyć po godzinie rozpoczęcia. Pamiętaj jednak, że powyżej 15 minut nieobecności, osoba zarejestrowana automatycznie przegrywa pierwszą grę, a powyżej 30 minut: rundę.

F.A.Q:
Q: Czy mój deck jest legalny?
A: Sprawdź karty na tej liście: https://scryfall.com/search?as=grid&order=name&q=f%3Apauper

Q: Jak bardzo doświadczonym graczem powinienem być, by móc grać w tym turnieju?
A: Nie jest wymagane duże doświadczenie, ani perfekcyjna znajomość wszystkich zasad MTG – ale ponieważ mamy ograniczony czas na wykonanie 4 rund, zalecany jest „poziom ogrania” pozwalający na przeprowadzenie płynnej rozgrywki.

Q: Co jeśli chciałbym zagrać, ale moja talia nie jest kompletna?
A: Nie chcemy żeby ktoś musiał zrezygnować z gry tylko dlatego, że nie udało mu się zebrać decka na czas, dlatego dopuszczamy dowolną ilość proxów! (zastępników oryginalnych kart)

Warunki:
– prox musi być czytelny i zawierać wszystkie kluczowe informacje o karcie (preferowany wydruk w skali 1:1 w dobrej jakości)
– karta sproxowana nie może być w żaden sposób odróźnialna od reszty, gdy znajduje się w potasowanym decku

Q: A jeśli nie mam decka w formacie w ogóle?
A: Prawdopodobnie jest kilka osób, które mają więcej niż 1 deck i mogą go użyczyć na czas turnieju. Spytaj w komentarzach pod tym wydarzeniem!

UWAGA: Na spotkaniu będziemy korzystać z nowego mechanizmu mulligan (https://magic.wizards.com/…/mythic-championship-ii-format-a…)

Erpegie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *