Gramy z WOŚPem Vol. 2, Kiermasz Świąteczny

Kiedy:
11 Styczeń [email protected]:00 – 12 Styczeń [email protected]:00
2020-01-11T08:00:00+01:00
2020-01-12T05:00:00+01:00
Gdzie:
Strefa Marzeń
Bielsko-Biała

„Gramy z WOŚPem Vol 2!” – pod tym hasłem jiz drugi raz będziemy wspierać Wielką Orkiestrę naszą pasją. W Strefie Gry na ul. Gazowniczej odbędzie się świąteczny kiermasz na którym będzie można sprzedać (swoje gry) i kupić ale będzie też specjalny dział na którym będzie można przekazać gry na WOŚP i pieniądze zebrane za te gry pójdą właśnie do puszki.

Będzie można grać w gry planszowe i fabularne przez cały czas trwania wydarzenia. Przez cały czas do dyspozycji uczestników będzie obsługa składająca się z pracowników Strefa Gry, wolontariuszy BeCONu, która chętnie tłumaczyć będzie zasady i wspólnie odda się rozgrywkom. Oczywiście nie trzeba przynosić swoich gier, gdyż na miejscu będzie ponad 200 tytułów dla graczy od 4 do 104 lat :). Będą również etatowi Mistrzowie Gry, czekający na śmiałków chętnych spróbować swoich sił w grach fabularnych (RPG).

Zapraszamy każdego, bez znaczenia, czy ma już kompanów do gry, czy dopiero ich poszukuje – zawsze znajdzie się ktoś chętny. Podczas całego spotkania będzie można wesprzeć Fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowane są różnorakie konkursy, a za „wrzutę do puszki” czekają gry, podręczniki RPG, piłki, vouchery i wiele, wiele innych nagród które są sponsorowane od Naszych partnerów którymi są czołowe firmy w branżowe w Naszym kraju

Becon

Poprzedni
Bajdurzenia