Gramy w Dungeons & Dragons RPG

Kiedy:
9 Czerwiec [email protected]:00 – 18:00
2019-06-09T13:00:00+02:00
2019-06-09T18:00:00+02:00
Gdzie:
Erpegie
Katowice

Zapraszamy wszystkich na sesję gry fabularnej Dungeons & Dragons.

Nie ma znaczenia czy wiesz cokolwiek o RPGach – przyjdź i spędź z nami ciekawy wieczór.

System: Dungeons & Dragons 5

„W sercu Cintamani”

Raz do roku najgęstsza puszcza w samym sercu Torilu wydaje się być nieco bardziej przystępna. Jakby nieco więcej słonecznego światła przebija się przez gałęzie drzew. A cienie drzew wydają się nieco mniej pełne mroku. Złowroga aura, która zwykle wylewa się spomiędzy drzew wydaję się być nieobecna. Oto dzień, na który czekaliście od paru tygodni, magiczna puszcza Cintamani jest dostępna aż do zachodu słońca.
Obudziliście się kilka godzin przed świtem aby wraz z pierwszymi promieniami słońca wyruszyć z miasteczka Karse prosto do puszczy. Macie zaledwie dzień aby wśród mroku, dziwnych stworzeń, zapomnianych ruin i pełnych potworów mokradeł odnaleźć władcę całej puszczy, nazwanej tak na jego cześć. Jednorożca Cintamani, który jeśli wierzyć legendą spełni życzenie każdego kto go odnajdzie przed zachodem słońca.
Waszą jedyną wskazówką jest stara legenda, która mówi, że Cintamani mieszka w samym sercu puszczy i tych, którzy będą go szukać poprowadzi słońce. Tak więc wyruszacie szukając serca puszczy w nadziei, że wasze marzenia i sny się spełnią..

Limit graczy: 3 – 5

Startujemy o 13:00, należy przybyć trochę wcześniej
Gramy do ok 18:00.

Obowiązują zapisy komentarzem pod wydarzeniem.

Wpisowe:
16 zł w przedpłacie, w kasie sklepu lub przelewem na konto.
20 zł na miejscu w dniu wydarzenia.

Erpegie