Fun Dating Walentynkowy w Krolmie!

Kiedy:
14 Luty 2019@18:00 – 21:00
2019-02-14T18:00:00+01:00
2019-02-14T21:00:00+01:00
Gdzie:
KROLM
Gdańsk
Koszty:
Bez opłat

♥ FUN Dating ♥ Walentynkowy w KROLMIE!!!

Impreza dla osób, które szukają partnerów do planszówki i nie tylko 😉

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym lokalu. Pomożemy Wam spędzić ten wyjątkowy dzień w miłym gronie razem z grą planszową.

FUN Dating różni się diametralnie od innych imprez tego typu. Nie będzie niezręcznej ciszy, niepokojącego świdrowania wzrokiem, oraz stresu związanego z nieśmiałością 😉 Tu połączy Was od razu wspólny temat, czyli plansza. Nie jesteście typowymi graczami? Nic nie szkodzi! Dobierzemy odpowiednie gry, przy których każdy dobrze się zabawi! Co z tego wyniknie? Tego dowiecie się sami, już niedługo 🙂

Już 14 lutego o godz. 18.00 będziemy Was witać z uśmiechem i tłumaczyć zasady tej nietypowej gry !

Na czym to polega?
1. Przychodzimy sami aby znaleźć bratnią duszę zarówno do gier planszowych jak i sercowych
2. W zależności od liczby uczestników usadowimy was przy stolikach 4 lub 6 osobowych. Po dwie/trzy Panie i dwóch/trzech Panów przy jednym stole
3. Będziecie mieli od 20 do 30 minut na zabawę, przy specjalnie PRZEZ NAS dobranych tytułach. Gry będą stymulować Was do rozmów i zapoznania się. Nie będzie miało znaczenia kto wygrał/przegrał. Zazwyczaj nie ukończycie danej rozgrywki. Ma ona za zadnie głównie pomóc w otwarciu się na pozostałe osoby i być wspólnym tematem początkowym do rozmów.
4. Po usłyszeniu sygnału końca rundy, panowie w niezmienionym składzie przesiadają się do innego stolika. Panie natomiast zostają na swoich miejscach. Robimy tak do momentu aż każdy Pan zagra z każdą Panią.
5. Podczas całego wydarzenia każdy uczestnik będzie miał przypisany numerek. Na specjalnej karcie będziecie mogli wstawiać plusy, minusy i serduszka odpowiednim numerkom. Minus oznacza, że nie chcecie przekazywać swoich danych tej osobie. Plus odwrotnie, ale głównie by się spotkać na planszówki. Natomiast serduszko, że coś zaiskrzyło i macie chęć poznać bliżej taką osobę. Jeśli te same znaki spotkają się ze sobą, to informujemy Was o tym i przesyłamy osobom zainteresowanym kontakt do Was 🙂 W przypadku, gdy serduszko spotka się z plusem, to najpierw pytamy w mailu osobę, która wystawiła plusa, czy sobie tego życzy.
6. Po wszystkim możecie zostać z nami i bawić się świetnie aż do zamknięcia lokalu, lub oczekiwać miłej wiadomości w zaciszu własnego domostwa

Regulamin: www.krolm.pl/lib/vyq96b/Regulamin-Fun-Dating-organizowanych-przez-Gry-Planszowe-KROLM-jrrwqlzu.docx

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie i wysłanie na adres e-mail: sklep@krolm.pl chęci udziału według tego wzoru:

Imię i nazwisko:
Adres e-mail, który posłuży do kontaktu ze sparowanymi osobami
Opcjonalnie numer telefonu ( w tym samym celu :))

Panie: UDZIAŁ BEZPŁATNY, zapraszamy 15 minut przed startem, na godzinę 17.45 aby zająć dogodne miejsca!
Panowie: 15 zł, zapraszamy punktualnie na godz.18.00
Panowie posiadający KARNET gralni Krolm wchodzą BEZPŁATNIE! Wiemy, że fajne z Was chłopaki 🙂

♥ Zabawa tylko dla osób pełnoletnich ♥
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu, rozstrzygania sporów w trakcie wydarzenia oraz zachowania poufności i nierozpowszechniania informacji o osobach biorących udział za wyjątkiem przypadków ujętych w regulaminie.

KROLM

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
3City Beach Bowl 2019