Friday Night Magic – Pauper Classic

Kiedy:
11 Październik 2019@17:00 – 19:50
2019-10-11T17:00:00+02:00
2019-10-11T19:50:00+02:00
Gdzie:
Erpegie
Katowice

UWAGA! Wszystkie Piątkowe turnieje Magic: The Gathering FNM w ERPEGIE będą odbywały się w dwóch formatach: Pauper Classic i Standard!

Wpisowe: 3 zł

Nagrody: promki

W związku z niedawną unifikacją legalności paupera jak i również uznaniem go za oficjalny format sklep ERPEGIE chciałby serdecznie zaprosić Was na inauguracyjny turniej FNM (Friday Night Magic) w rzeczonym formacie PAUPER CLASSIC jak i również na turniej w zwyczajowym już formacie STANDARD.

PAUPER CLASSIC – Jest to format, w którym legalne są wszystkie karty wydane w całej historii Magic’a o rzadkości Common (z wykluczeniem dość krótkiej listy kart zakazanych – banned).

Oficjalne informacje na temat formatu jak i listę zbanowanych kart można znaleźć pod tym adresem: https://magic.wizards.com/en/game-info/gameplay/formats/pauper

Jeśli nie masz talii, daj znać na stronie wydarzenia lub na grupie Pauper Katowice, a z pewnością ktoś ze stałych bywalców przyniesie dla ciebie talię na turniej!

Na turnieju NIE SĄ legalne karty proxy.

Jeśli format wydaje Ci się ciekawy i chcesz dołączyć do lokalnej społeczności, zapraszamy na grupę Pauper Katowice, jak i również na czwartkowe casualowe spotkania z pauperem o godzinie 17:00 w ERPEGIE, gdzie w ramach rozwoju grupy dozwolone jest używanie w talii kart proxy.

 

Erpegie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *