Figurkowe Gry Bitewne – Rozrywka, Hobby, Rywalizacja – Bielany

Kiedy:
1 Wrzesień [email protected]:00 – 17:00
2019-09-01T11:00:00+02:00
2019-09-01T17:00:00+02:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

CRS Bielany i FGB zapraszają na spotkanie z Figurkowymi Grami Bitewnymi!

Podczas figurkowego szaleństwa na Bielanach zaprosimy Was do udziału w naszych turniejach, pokazach malarskich oraz nauce gry! A dla najmłodszych uczestników przygotujemy Warhammerowe Malowanie!

Turnieje jakie dla Was zaplanowaliśmy to:

– Warhammer Nightvault – podczas którego rozegramy tradycyjne potyczki „do dwóch zwycięstw”.

Warhammer Underworlds to prawdopodobnie najszybciej rozwijająca się gra bitewna! Modele są niemalże gotowe do gry. Wystarczy umieścić je na podstawkach, nawet nie trzeba malować. Gra jest stosunkowo niedroga oraz daje możliwość bardzo szybkiej rozgrywki (nawet 20-30 minut). Wszystko to sprawia, że ilość graczy z dnia na dzień rośnie! Mamy nadzieję, że wkrótce do nich dołączycie!

– Warhammer Kill Team – Tradycyjnie stoczymy potyczki na 100 punktów. Jeśli gracze chcą mogą dowolnie korzystać z elit.

A dla zupełnie nowych graczy kilka słów o grze. Kill Team jest świetną propozycją dla osób rozpoczynających przygodę z bitewniakami ze względu na małą liczbę figurek (do stworzenia swojej pierwszej drużyny wystarczy najczęściej tylko jedno pudełko modeli), fantastyczny narracyjny nastrój bitwy (każdy żołnierz ma znaczenie, zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności) i ogromną popularność wśród graczy w Warszawie! Rozgrywka zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut, jest prosta, przyjemna i z pewnością zainteresuje osoby w każdym wieku!

Wszystkie nasze turnieje są darmowe, więc zachęcamy do szybkiego zgłaszania, by na pewno nie zabrakło dla Was miejsc!

Jeśli jesteście graczami jednego z tych systemów serdecznie zapraszamy Was do udziału w turnieju! A jeśli bitewniaki to dla Was nowość nasi wykwalifikowani eksperci z chęcią zaprezentują Wam „jak grać”!

A tych, którzy chcieliby poznać kilka sztuczek malarskich z pewnością ucieszy informacja, że pokazy malowania figurek poprowadzą znani eksperci! Bohun i Krzysztof Pisarski z wielką przyjemnością pokażą Wam swoje umiejętności, które bez wątpienia zainspirują Was do malowania samemu coraz lepszych modeli!

Serdecznie zapraszamy!

Figurkowe Gry Bitewne