FGB gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kiedy:
29 Grudzień [email protected]:00 – 18:00
2019-12-29T10:00:00+01:00
2019-12-29T18:00:00+01:00
Gdzie:
Figurkowe Gry Bitewne
Warszawa

Nadchodzący grudzień to nie tylko okres przedświątecznego szaleństwa, zakupów i pierniczków w kształcie choinek.
Dla nas jako klubu to również świetna okazja, aby zrobić coś wspaniałego i podzielić się dobrem z najbardziej potrzebującymi!

Mamy już oficjalne potwierdzenie, że po raz kolejny klub Figurkowe Gry Bitewne zagra dla wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Ostatni rok był naprawdę budujący! Udało nam się razem zebrać aż 1371,46 zł, które wsparły szpitale dziecięce w Polsce! Kwota zebrana zarówno z kwestowania z puszką jak i charytatywnej aukcji odbywającej się w naszym klubie, w czasie której prywatna kolekcja naszego klubowicza o wielkim sercu – Rafała, znalazła nowe domy!

W tym roku mierzymy jeszcze wyżej i zaprosiliśmy do współpracy najsłynniejszych malarzy i rzeźbiarzy w Polsce. Odzew nas absolutnie wzruszył, bo jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy deklarację współpracy od Karol Rudyk Art, KAHA Katarzyna Górska, Lan Studio i Bohuna, którzy razem z nami zagrają w tym roku w tym szczytnym celu. Specjalnie na tą okazję przygotują wyjątkowe modele, przekażą część swoich kolekcji w tym szczytnym celu, lub zaoferują miejsce na swoich warsztatach!

Nasza klubowy skarbiec ujawni kilka naprawdę archiwalnych perełek – zarówno figurkowych jak i publicystycznych – które mamy nadzieję znajdą uznanie hobbystów, którzy zechcą w tym roku zrobić sobie prezent w tym wyjątkowym celu! 🙂

Chęć zadeklarowali również nasi klubowicze i przyjaciele, którzy zapowiedzieli przekazanie na aukcję swoich ukochanych figurek, pamiątek związanych z bitewniakami i całych armii, aby i w tym roku Orkiestra pobiła rekord!

Nasze aukcje będą prowadzone przez portal Allegro, więc niezależnie od tego czy znacie nas z widzenia, czy słyszeliście o nas w innych zakątkach Polski, będziecie mogli razem z nami zrobić coś dobrego! :)

Jeżeli i Wy chcecie dołączyć do naszej wspólnej akcji – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Figurkowe Gry Bitewne