Bajdurzenia

Kiedy:
26 Październik 2019@12:20 – 27 Październik 2019@03:00
2019-10-26T12:20:00+02:00
2019-10-27T03:00:00+01:00
Gdzie:
Niedźwiednik
Gdańsk

Jesteś fanem gier fabularnych? A może nie wiesz z czym to się je i chciałbyś spróbować? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi ‘tak’ to Bajdurzenia są właśnie dla Ciebie!

Czym są Bajdurzenia?
Jest to wydarzenie organizowane przez Cierniogon raz na trzy/cztery miesiące, mające na celu rozpowszechnianie gier fabularnych na terenie Trójmiasta (a nawet dalej). Przystosowane jest zarówno dla początkujących graczy/ mistrzów gry, jak i starych wyjadaczy erpegowych.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do Podstawowej Szkoły Społecznej ‘Niedźwiednik’. Od godziny 12:30 planowany jest start sesji, a kończymy, gdy zabraknie nam sił (czyli najpewniej nie skończymy).

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Mistrzów Gry do poprowadzenia sesji RPG. Masz ciekawy pomysł na sesję, ale nie bardzo wiesz, gdzie go przetestować? Chcesz poprowadzić sesję dla osób, którym jeszcze nie prowadziłeś? A może lubisz wprowadzać nowe osoby w fantastyczny świat gier fabularnych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Informacje odnośnie szkoły:
W niedalekiej odległości od naszej miejscówki znajdują się sklepy spożywcze, pizzeria czy pierogarnia, dlatego dla osób, które spędzają z nami cały dzień będzie okazja, by móc coś przekąsić między sesjami. Po pierwszej turze (tj. ok 17:30) zaplanowana jest godzinna przerwa, by można było wybrać się do sklepu czy na obiad. Polecamy także zamówienie jedzenia, na konkretną godzinę, przez co będziemy mogli zjeść na miejscu. W szkole znajduje się także czajnik i kilka kubków, także osobom, które przynoszą własne jedzenie polecamy zaopatrzyć się w sztućce tudzież talerze itp.

W terminie bliższym wydarzenia udostępnimy mapkę z najważniejszymi obiektami znajdującymi się blisko szkoły :)

Zapisy:
Od 1 do 17 października zbieramy zgłoszenia jedynie od mistrzów. Wystarczy napisać wiadomość do Cierniogonu (wchodząc na nasz fp pojawia się opcja wysyłania nam wiadomości) lub wrzucić posta na wydarzeniu, że jest się zainteresowanym poprowadzeniem sesji, a my z całą pewnością się odezwiemy i dogadamy szczegóły. Istnieje również możliwość zapisów mailowych przez naszego maila: cierniogon@gmail.com. Między 19, a 20 października będziemy publikować informacje dotyczące poszczególnych sesji, a 21 października o 21:00 zaczniemy przyjmować zapisy graczy. Jak zawsze zapisywanie się na sesje nie jest konieczne, jednak osoby zapisane oraz te, które pojawią się na wydarzeniu po raz pierwszy mają pierwszeństwo. Dodatkowo ostateczna decyzja odnośnie graczy zawsze należy do Mistrza Gry, więc polecamy zapisywać się nawet, jeśli teoretycznie nie ma już miejsc.

Na rozpisce poniżej będziemy uzupełniać zapisanych MG, by było wiadomo, które tury są już zajęte.

Plan Wydarzenia:
26 pażdziernika 2019 r.
12:20 – Oficjalne przywitanie i otwarcie Bajdurzeń.
12:30 – 17:30 – Pierwsza tura – 6 równoległych sesji.
17:30 – 18:50 – Chwila oddechu – czas na obiad i erpegowe dyskusje.
18:50- Otwarcie drugiej tury
19:00-do kiedy wytrwamy (najczęściej 2-3) – Druga tura – 6 równoległych sesji

Sesje:
Poniższa lista nie jest ostateczna i może ulec zmianie.
Pierwsza Tura 12:30-17:30 [Szkoła Niedźwiednik] Otwarcie 12:20
Sesja 1. Marek ‚Rene’ Łukasiewicz
Sesja 2. Artur Biesiadowski
Sesja 3. Mateusz ‚Bantikat’ Treder
Sesja 4. Franciszek Sobiech
Sesja 5. Mariusz ‚Maniek’ Krzyżopolski
Sesja 6. Sebastian ‚Poohaty’ Roszak

Druga Tura 19:00-… [Szkoła Niedźwiednik] Otwarcie 18:50
Sesja 7. Łukasz ‚Hans’ Smurzyński
Sesja 8. Piotr ‚Mal’Ganish’ Adamczyk
Sesja 9. Sebastian ‚Czarnel’ Jankowski
Sesja 10. Mateusz ‚Beger’ Beger
Sesja 11. Sławomir Wosek
Sesja 12. Jakub Kołodziejczak

Wszystkich miłośników i przyszłych miłośników RPG zapraszamy serdecznie, byśmy razem przeżyli godziny niezapomnianych przygód!

Cierniogon

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *