Bajdurzenia

Kiedy:
11 maj [email protected]:50 – 12 maj [email protected]:00
2019-05-11T08:50:00+02:00
2019-05-12T03:00:00+02:00
Gdzie:
Niedźwiednik
Gdańsk

Jesteś fanem gier fabularnych? A może nie wiesz z czym to się je i chciałbyś spróbować? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi ‘tak’ to Bajdurzenia są właśnie dla Ciebie!
Czym są Bajdurzenia?
Jest to wydarzenie organizowane przez Cierniogon raz na dwa/trzy miesiące, mające na celu rozpowszechnianie gier fabularnych na terenie Trójmiasta (a nawet dalej). Przystosowane jest zarówno dla początkujących graczy/ mistrzów gry, jak i starych wyjadaczy erpegowych.

Tym razem serdecznie zapraszamy na kolejną już edycję naszego flagowego wydarzenia w Podstawowej Szkole Społecznej ‘Niedźwiednik’. Od godziny 9 planowany jest start sesji, a kończymy, gdy zabraknie nam sił (czyli najpewniej nie skończymy).

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Mistrzów Gry do poprowadzenia sesji RPG. Masz ciekawy pomysł na sesję, ale nie bardzo wiesz, gdzie go przetestować? Chcesz poprowadzić sesję dla osób, którym jeszcze nie prowadziłeś? A może lubisz wprowadzać nowe osoby w fantastyczny świat gier fabularnych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Informacje odnośnie szkoły:
W niedalekiej odległości od naszej miejscówki znajdują się sklepy spożywcze, pizzeria czy pierogarnia, dlatego dla osób, które spędzają z nami cały dzień będzie okazja, by móc coś przekąsić między sesjami. Po pierwszej i drugiej turze (tj. o 13:30 i 19:00) zaplanowane są godzinne przerwy, by można było wybrać się do sklepu czy na obiad. Polecamy także zamówienie jedzenia, na konkretną godzinę, przez co będziemy mogli zjeść na miejscu. W szkole znajduje się także czajnik i kilka kubków, także osobom, które przynoszą własne jedzenie polecamy zaopatrzyć się w sztućce tudzież talerze itp.
Jako, że cały dzień gramy sobie w jednym miejscu zachęcamy także do wzięcia swoich kapci/klapek/co tam nogi zapragną. Będzie nam wygodniej, a podłoga odetchnie z ulgą od śladów po glanach.

W terminie bliższym wydarzenia udostępnimy mapkę z najważniejszymi obiektami znajdującymi się blisko szkoły :)

Zapisy:
Od 8 kwietnia do 3 maja zbieramy zgłoszenia jedynie od mistrzów. Wystarczy napisać wiadomość do Cierniogonu (wchodząc na nasz fp pojawia się opcja wysyłania nam wiadomości) lub wrzucić posta na wydarzeniu, że jest się zainteresowanym poprowadzeniem sesji, a my z całą pewnością się odezwiemy i dogadamy szczegóły. Istnieje również możliwość zapisów mailowych przez naszego maila: [email protected] Między 4, a 5 maja będziemy publikować informacje dotyczące poszczególnych sesji, a 6 maja o 20:00 zaczniemy przyjmować zapisy graczy. Jak zawsze zapisywanie się na sesje nie jest konieczne, jednak osoby zapisane oraz te, które pojawią się na wydarzeniu po raz pierwszy mają pierwszeństwo. Dodatkowo ostateczna decyzja odnośnie graczy zawsze należy do Mistrza Gry, więc polecamy zapisywać się nawet, jeśli teoretycznie nie ma już miejsc.

Cierniogon