Warhammer 40k: Kill Team Annual 2019 już wkrótce

W suplemencie znajdziemy m.in. gorąco wyczekiwane zasady do Adepta Sororitas. Prócz nich pojawią się jeszcze dwie dodatkowe frakcje, których zasady zawarto do tej pory tylko w magazynie White Dwarf.

Dla niewtajemniczonych, Kill Team oferuje możliwość rozgrywania potyczek w świecie Warhammer 40k na mniejszą skalę. Zamiast prowadzić do walki całe armie, gracze obejmują dowodzenie nad niewielkimi oddziałami specjalistów.

System jest świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody w świecie Warhammer 40k, jako iż ilość modeli wymaganych do prowadzenia rozgrywki jest naprawdę niewielka.


To znowu one

Nie sposób pisać ostatnimi czasy o flagowym uniwersum wydawcy Games Workshop nie wspominając o Adepta Sororitas. Biorąc pod uwagę jakie emocja wzbudziła ta premiera, nie powinien dziwić nas fakt, że zasady dla tej frakcji pojawią się od razu w najnowszym suplemencie do Kill Team.

Jeśli ktoś skusił się na wydany niedawno zestaw armijny to dysponuje wystarczającą ilością modeli aby wystawić własny oddział sióstr-specjalistek.

W dodatku znajdziemy również taktyki, które pomogą nam zatryumfować nad wrogami Imperium.

Przykład taktyk Adepta Sororitas z nowego suplementu Kill Team Annual 2019
Czy to oznacza, iż jest szansa, że pojawi się również święty granat ręczny?

Kill Team Annual 2019 zawierać będzie również przedruki zasad do frakcji Kroot oraz Chaos Daemons. Jak do tej pory pojawiły się one tylko na łamach magazynu White Dwarf.

Gracze otrzymają też zaktualizowane zasady dla modeli z innej pozycji Games Workshop, dungeon crawlera Blackstone Fortress.

W Kill Team Annual 2019 znajdą się zaktualizowane zasady dla modeli z Blackstone Fortress
Ekipa z Blackstone Fortress

Dowódców Space Marines ucieszy zapewne fakt, iż w podręczniku znajdą się aktualizacje datasheets dla oddziałów Incursors i Infiltrators.

Więcej informacji dotyczących suplementu ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Sam suplement trafi do przedsprzedaży w najbliższy weekend.