Trwa zbiórka na ekskluzywne wydanie o książki opartej o serię Dark Souls

W 2016 roku powstała stanowiąca gratkę dla fanów serii księga „You Died: The Dark Souls Companion”. Ruszyła zbiórka na ekskluzywne wydanie tego dzieła.

Na kickstarterze trwa kampania mająca na celu zebrać 55 tysięcy dolarów (około 210 tysięcy złotych), które są potrzebne do wydania całego zestawu. Jego głównym elementem ma być wyżej wspomniana książka.

Do końca zostało 20 dni, a zebrano już 30 tysięcy dolarów, czyli ponad połowę potrzebnej kwoty.


Książka Dark Souls

Pierwowzór z 2016 roku zostanie wzbogacony o dodatkowy rozdział oraz dużą ilość ilustracji z samej gry. Dzieło ma być dostępne w dwóch wariantach: o białej i czarnej okładce.

Dodatkowo dla osób wspierających trwającą zbiórkę stworzono limitowany plakat nawiązujący do Dark Souls.

Obrazek ten jest fajną zachętą dla fanów serii do wspierania całego przedsięwzięcia.

Zestaw będzie zawierał nie tylko plakat i książkę. Wspierający otrzymają także jej mniejszy odpowiednik skryty w eleganckim, drewnianym pudełku.

Ostatnią rzeczą, która wchodzi w skład pakietu, są metalowe monety z logiem firmy odpowiedzialnej za tę zbiórkę. Niestety, będą one niezwykle rzadkie. Nie znajdą się w każdym zestawie.

Jeżeli chcesz posiadać taką pamiątkę na swojej półce, to musisz wpłacić minimalnie 295 euro na rzecz kampanii.


Aspekty techniczne

Książka ma posiadać 352 strony, jej wymiary to 23,4 cm na 17,6 cm, okładka ma być pokryta 3 milimetrową tkaniną „Brilliante”. Jakość papieru też będzie wysoka, ma wynosić 120 gram na metr kwadratowy.

Podsumowując, miejmy nadzieję, że ostatecznie uda się zebrać potrzebną kwotę. W innym wypadku fani tej mrocznej serii będą musieli obejść się smakiem.