Talisman: Magia i Miecz powraca do gry

Wyczekiwany dodruk Talismanu w końcu trafił w ręce graczy. Wysyłka już się rozpoczęła. W następnej kolejności pojawią się dodatki.

Choć dodruk gry Talisman: Magia i Miecz obejmuje wiele języków, wiadomo nie od dziś, że my, Polacy, cieszymy się najbardziej. Tę grę planszową zna chyba każdy i nikomu nie trzeba jej przedstawiać. To legenda, na której wychowywało się wielu. Obecna, czwarta edycja to najobszerniejsze do tej pory wydanie, na które składa się podstawka i czternaście oficjalnych rozszerzeń. Dzięki kreatywności graczy wciąż powstaje nieprzebrana ilość fanowskich rozszerzeń.

Wydawnictwo Galakta z radością informuje, iż nowy nakład kultowej gry Talisman: Magia i Miecz dotarł do naszych magazynów. Rozpoczęliśmy natychmiastową wysyłkę do sklepów, więc gier możecie się spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Ci, którzy zamówili dodruk w przedsprzedaży pewnie już rozpakowali swoje egzemplarze. W sieci widać już mały wysyp pierwszych zdjęć szczęśliwych nabywców. Pozostali powinni już przestawić się w tryb czuwania, ponieważ właściwa sprzedaż może ruszyć w każdej chwili.

Źródło