Świetny start polskich Straszydeł

Straszydła - finał zbiórki
Release Date
10 Kwiecień 2019
Język wydania
Polski
Platforma
Wspieram.to

Gra pozwalająca na wcielenie się w tytułowe Straszydła została ufundowana w ciągu pierwszych 12 godzin. Aktualnie na spokojnie odblokowywane są kolejne cele zbiórki.

Nie wiem jak wy, ale my uwielbiamy w zasadzie wszystkie produkcje, w których można nałożyć buty tych złych. W rzeczywistości takie produkcje są mniejszością, a o prawa mniejszości wszak demokratycznie mus walczyć. Nie wypada inaczej. Straszydła jednak nie potrzebują, by ktoś się za nimi wstawiał. Gra błyskawicznie podbiła serca użytkowników polskiej platformy Wspieram.to.

O Straszydłach pisaliśmy jeszcze przed startem kampanii społecznościowej. To gra, która umieszcza w nowoczesnym świecie rozmaite maszkary wyjęte wprost z legend i baśni. Przedstawiona rzeczywistość intryguje, pokazując harmonijne życie ludzi i ucieleśnionych nocnych strachów. Gracze przejmują dowodzenie nad własnymi watahami potworów żywiących się strachem śmiertelników.

Zwycięzcą może być tylko jeden, więc trwa zacięta rywalizacja o to, która wataha jest najlepsza. W tym całym sporze najważniejsi są jednak ludzie, a właściwie generowany przez nich strach, bez którego Straszydła nie mogą się obejść.

Podczas zbiórki odblokowano już pięć dodatkowych celów. Dzięki temu gra będzie miała do zaoferowania więcej zawartości – dodatkowe karty straszydeł, dzielnic, nowe karty legend i inne słodkości. Kolejnym celem zbiórki jest wydanie dużego dodatku do gry – Kościeja.

Akcja trwa do 10 kwietnia 2019.

Źródło