Wystartowała przedsprzedaż dodruku kultowego Talismanu!

Dodruk, którego miało nie być, a jednak jest! Oferta sklepu Galakta właśnie powiększyła się o podstawkę i pierwsze dodatki czwartej edycji gry Talisman: Magia i Miecz.

Gra, którą doskonale zna większość fascynatów gier planszowych, powraca! Wielka żałoba i szał cenowy na serwisach aukcyjnych zakończone!

Rany zadane niegdyś przez niefortunną wieść o zakończeniu dystrybucji wielkiego Talismanu w końcu będą mogły się zagoić.

Nasze rodzime wydawnictwo Galakta dziś uruchomiło przedsprzedaż podstawowej wersji gry oraz pierwszych dodatków. Można już składać zamówienia na Podziemia, Żniwiarza, Królową Lodu i Góry. Jak głosi informacja na sklepie, zamówione egzemplarze mają dotrzeć do klientów w połowie lipca.

Pod koniec ubiegłego miesiąca podczas transmisji na Twitchu Warhammer TV padła informacja o tym, że dodruki zmierzają nie tylko do Polski. Talisman doczeka się wydań w wielu językach. Gracze na całym świecie będą mieli szanse na zdobycie swoich pudełek z grą po rosyjsku, hebrajsku, niemiecku, włosku czy włosku.

Warto wspomnieć, że w drodze jest też Talisman Adventures Fantasy Roleplaying Game, czyli prawdziwe RPG w świecie Talismanu! Liczymy na to, że ta produkcja również doczeka się polskojęzycznego wydania.

Póki co można zakupić wersję testową w cyfrowym formacie, wspierając tym samym twórców w procesie finalizacji produkcji.