RPG Wiedźmin i Cyberpunk otrzymają własne miniaturki

Gry fabularne Wiedźmin oraz Cyberpunk w nowej edycji otrzymają własne licencjonowane figurki dzięki współpracy R. Talsorian Games oraz drużyny z Monsters Fight Club.

Nie będziemy wam cytować tego, jak bardzo podekscytowani są artyści na myśl o pracy przy takich markach jak nasz rodzimy Wiedźmin. Napiszemy jedynie, że to zaszczytne zadanie przypadło w udziale drużynie prawdziwych weteranów w branży, więc możemy się spodziewać zachwycających efektów. A na te poczekamy co najmniej do sierpnia, kiedy to podczas festiwalu Gen Con 2019 po raz pierwszy zostaną zaprezentowane pierwsze prototypy.

Projekty Monsters Fight Club często pojawiają się na Kickstarterze, a ich zbiórki zazwyczaj cieszą się wielkim zainteresowaniem. To branżowe dinozaury z ponad dwudziestoletnim stażem, które brały udział w tworzeniu takich perełek, jak Spartacus: A Game of Blood & Treachery, Firefly: The Game, Sons of Anarchy: Men of Mayhem, Star Trek: Ascendancy czy Vault of Dragons – a Dungeons & Dragons™ Boardgame.

Nie zdradzono jeszcze żadnych szczegółów, nie podano też choćby przybliżonej daty premiery, więc nie pozostaje nic innego, jak czekać do sierpnia na wspomniany wcześniej Gen Con 2019.

Źródło