Rozpoczęła się zbiórka polskiej edycji Jagged Alliance

Dla najszybszych fanów Jagged Alliance przygotowano specjalne nagrody, które będą dostępne do zdobycia tylko przez dwie pierwsze doby kampanii.

Niedawno opisywaliśmy obszerniej zbliżającą się zbiórkę planszowego Jagged Alliance w polskim wydaniu. Tym razem jedynie przypominamy. Kampania już się rozpoczęła, więc ci, którym zależy na dodatkowych nagrodach dla najszybszych, mogą już działać.

Najciekawszym dodatkiem przygotowanym dla pierwszych 50 fanów są unikatowe nieśmiertelniki z wytłoczonymi inicjałami, ksywką bądź imieniem i nazwiskiem posiadacza oraz grupą krwi.

Dodatkowym unikatem dla pierwszych wspierających będzie nowa karta ekwipunku przedstawiająca polski pistolet Vis.

Sercem każdej rozgrywki w Jagged Alliance są najemnicy.

Ujawnione zostały pierwsze kamienie milowe zbiórki. Wraz z kolejnymi celami osiąganymi podczas kampanii, odblokowane zostaną kolejne dodatki. Wśród nich pojawiły się nowe karty wydarzeń, karty misji, dodatkowe kampanie, scenariusze, a nawet nowi najemnicy (wraz z figurkami) i drukowany notes z raportami postępu rozgrywki. Jest o co walczyć.

My tymczasem objęliśmy ten projekt naszym patronatem medialnym. Będziemy informować na bieżąco o postępach w kampanii, więc zaglądajcie do nas często!

Źródło