Rozpoczął się sezon na łowy… Ruszyła zbiórka polskiego Halls of Horror

Halls of Horror - finał zbiórki
Release Date
14 Czerwiec 2019

Ruszyła kampania na Kickstarterze polskiej surwiwalowej gry planszowej, w której tytułowe Hale Horroru wypełnią się krzykami tych, którzy nie wydostali się z nich na czas…

Polskie studio iFun4All specjalizujące się w grach komputerowych, które znamy choćby z Serial Cleanera, dzisiaj uruchomiło kampanię społecznościową swojej najnowszej produkcji, na którą czekamy już od kilku dobrych miesięcy.

To Halls of Horror, czyli planszowa odsłona mrocznej gry komputerowej, która umożliwiała graczom z całego świata wspólne decydowanie o losach bohaterów za pomocą platformy Mixer.

Halls of Horror to rywalizacyjna gra o przetrwaniu w na pozór opustoszałym dworze, w którym grasuje psychopatyczny morderca. Gracze wcielają się w przypadkowe osoby, które w wyniku osobliwych okoliczności znalazły się zamknięte na terenie przerażającej posiadłości.

Eksplorując kolejne pomieszczenia, poszukują przydatnych przedmiotów i unikają pułapek oraz mordercy, którego kontroluje tajemniczy Mistrz Gry.

Morderca – główna atrakcja psychopatycznej gry w przetrwanie

W praktyce gracze walczą o życie i wolność, starając się wydostać na zewnątrz. Osiągnięcie tego cele nie jest jednak takie łatwe, ponieważ oprócz wielu niebezpieczeństw na graczy czeka też wyzwanie.

Do otwarcia głównych wrót potrzebne są klucze. Każdy z zagubionych bohaterów posiada jeden z takich kluczy wszyty w swoim ciele, więc zbrodnia staje się jedyną drogą ku wolności.

Zbiórka dopiero ruszyła i potrwa niecały miesiąc.

Wspierający mogą wybrać jeden z wielu pakietów, wśród których pojawiły się możliwości zakupu ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez twórców nagrań do komputerowego Wiedźmina, plików z planami unikalnej wieży do kości i znaczników do samodzielnego wydrukowania oraz inne słodkości.

Do osiągnięcia progu potrzebnego do wydania gry potrzeba 45 000 dolarów. Dodatkowe cele pozostają tajemnicą.

Pliki z projektami unikatowych map również znalazły się w odpowiednich pakietach dostępnych na Kickstarterze

Trzymamy kciuki i wspieramy!