Redakcja

Bandurki tworzy zespół pasjonatów gier w każdej postaci. Uwielbiamy nie tylko grać, ale też tworzyć treści związane z grami. Dzięki temu nasz portal od początku prezentuje wysoki poziom jakości publikacji. W naszej ekipie odnajdują swoje miejsce osoby z różnych zakątków Polski i nie tylko. Niektórzy z nas pierwsze kroki z pracą redakcyjną stawiali właśnie u nas, inni są zawodowcami z wieloletnim doświadczeniem. Uczymy się od siebie nawzajem i działamy zespołowo. Na tym polega nasz przepis na sukces.

Poznaj naszą redakcję

Poznaj osoby, które tworzą z nami Bandurki. Praca na naszym portalu to nie tylko publikowanie treści, ale też zajmowanie się innymi aspektami prowadzenia własnej witryny internetowej - łącznie z SEO, zagadnieniami technicznymi i pozostałymi kwestiami. Choć zajmujemy się tym hobbystycznie, zawsze staramy się wykonywać naszą robotę w pełni fachowo.

Poznaj twórców, którzy pomagali nam w przeszłości:

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zaprawionym w bojach autorem, marketingowcem, specjalistą social media, SEO-wcem, programistą, artystą lub po prostu masz ciekawe pomysły na usprawnienie naszego serwisu - przydasz się w naszym zespole. Naszą główną misją jest promowanie gier bez prądu wśród graczy uzależnionych od produktów cyfrowych i internetu. Działa to również w drugą stronę. Piszemy o wszystkich grach, które naszym zdaniem są warte naszego czasu i powinny zainteresować naszych czytelników. Na tapet kładziemy wyłącznie produkcje z solidnym klimatem. Wybieramy głównie trudne, ciężkie i złożone tytuły. Jeżeli cenisz klimat, jak my, napisz do nas i dołącz do naszej drużyny.