Koszmar z Katedry Koszmarów

Zostały 3 dni przedsprzedaży Katedry Koszmarów

Przedsprzedaż polskiej wersji Katedry Koszmarów potrwa jeszcze do poniedziałku, 18 lipca do godz. 22:00. Należy się śpieszyć, ponieważ gra ta jest produktem ekskluzywnym, który będzie miał tylko jeden druk.

Katedra Koszmarów to gra strategiczna osadzona w klimatach horroru. Styl wizualny gry, jak i jej mechanika zostały zainspirowane twórczością Zdzisława Beksińskiego. W grze występuje osiem Koszmarów, czyli postaci, nad którymi możemy przejąć kontrolę. Każdy z nich ma unikalne zdolności, wpływające znaczenie na wynik rozgrywki.

Koszmarne bliźnięta
To tylko jeden z 8 koszmarów, których zdolności mogą znacząco wpłynąć na grę i przechylić szansę na wygraną na naszą korzyść.

W grze występuje siedem sugerowanych kombinacji łączenia poszczególnych Koszmarów w pary. Każda z tych kombinacji wpływa bezpośrednio na rozgrywkę – na to czy będzie ona bardziej taktyczna, nastawiona na Tor Rytuałów czy może bardzo rywalizacyjna, nastawiona na konflikty. Kombinacje Koszmarów mogą też wpływać na czas trwania gry.

Koniecznie trzeba wspomnieć o niespodziance, jaką Czacha Games oddała w ręce kupujących! Do każdego zamówienia zostanie dodana gra paragrafowa autorstwa Błażeja Kubackiego, którą przetłumaczy na język polski znany pisarz Marcin Mortka.

Katedra Koszmarów rozgrywka
Gracze dokonują wyboru akcji poprzez postacie Śniących.

Jeżeli chodzi o zawartość Katedry Koszmarów, to przedstawia się ona następująco:

  • 1 dwustronna plansza do gry (zależna od liczby graczy biorących udział w rozgrywce),
  • 2-częściowa plansza Katedry/pochłoniętych jednostek,
  • aż 165 figurek, w tym 13-częściowa tytułowa Katedra,
  • ponad 200 kart,
  • 38 znaczników,
  • 4 kafle do zakrywania pól na planszy.

Grę możecie kupić za 409 zł na stronie wydawcy TUTAJ. Istnieje również możliwość nabycia dodatkowego Koszmaru za 30 zł. Należy się spieszyć, bo przedsprzedaż kończy się 18 lipca o 22:00.