Deep Madness Omega

Rusza przedsprzedaż Deep Madness

Ostatnia bomba wydawnicza od Czacha Games – Deep Madness dzisiaj rusza z przedsprzedażą. Trzeba się spieszyć, ponieważ ilość dostępnych egzemplarzy jest limitowana!

O godzinie 10:00 na stronie wydawcy rozpocznie się przedsprzedaż Deep Madness – świetnego horroru science-fiction w klimatach Cthulhu. Do zakupienia będzie podstawka w cenie 299 zł oraz zestaw gry podstawowej oraz 3 dodatków wprowadzających do rozgrywki epickie potwory – Pożeracza Światów, Drapieżną Omegę oraz Króla Włóczęgów za 419 zł.

Prowadzona przedsprzedaż nie ma na celu uzbierania środków na wydanie gry – Deep Madness zostanie wydane przez Czacha Games niezależnie od ilości zamówień, jednak pierwszy druk będzie ograniczony ilościowo. W przedsprzedaży będzie możliwe zakupienie maksymalnie 200 sztuk podstawki oraz 150 sztuk zestawu z dodatkami. Warto więc jak najszybciej zakupić swój egzemplarz. Jeżeli pierwszy nakład dobrze się sprzeda, na pewno będzie zorganizowany dodruk, jak również seria będzie dalej rozwijana. Czacha Games chce wydać wszystko co zostało do niej stworzone!

Deep Madness zestaw
Takich zestawów w pierwszym nakładzie będzie tylko 150 sztuk. Lepiej szybko kupić, niż później żałować.

Dodatki z serii Epickie Potwory zawierają dużą figurkę (około 70mm) oraz kartę potwora i karty Namnażania. Potwora z takiego dodatku można dołączyć do gry podstawowej i cieszyć się (albo się przestraszyć) ze spotkania z nim w czasie rozgrywania scenariusza. Na koniec tego roku wydawca planuje również wydanie pozostałych 4 dodatków Epickich Potworów oraz pierwszego dużego dodatku ze scenariuszami.

Deep Madness Król Włóczęgów
W przedsprzedaży będzie można kupić 3 Epickie Potwory ze świetną dużą figurką.

Przedsprzedaż będzie trwała 14 dni lub do wyczerpania zakładanego przez wydawcę limitu. Zachęcamy do zakupu – tylko w Deep Madness możecie tak głęboko zanurzyć się w morskich otchłaniach i szaleństwie.