Jagged Alliance okładka

Nadciąga premiera polskiej wersji Jagged Alliance

Najemnicy zaliczyli lekki poślizg, ale już wkrótce przybędą, aby wyeliminować wrogów, obalić rządy dyktatora i finalnie wyzwolić Arluco. Premiera polskiej wersji gry planowana jest na przełom listopada i grudnia.


Przypomnijmy – rok temu podczas zbiórki na wspieram.to ufundowana została polska wersja Jagged Alliance – jednej z najlepiej ocenianych planszowych implementacji gier komputerowych, wraz z dodatkiem Undeground. Polskim wydawcą jest Underworld Kingdom, które kilka dni temu poinformowało graczy o zbliżającej się dostawie gry.

Premiera tytułu nastąpi w momencie przyjęcia egzemplarzy na magazyn wydawcy. Wysyłka gier do wspierających i osób, które kupiły grę w przedsprzedaży nastąpi praktycznie od razu po otrzymaniu transportu.


Poznaj cele swojej misji

W międzyczasie, aby umilić czas oczekiwania do premiery Jagged Alliance, polski wydawca udostępnił już instrukcje do gry podstawowej oraz dodatku. Wszystkich najemników, którzy nie mogą się doczekać, aby wziąć do rąk ulubioną broń i wyruszyć w bój, zachęcamy do lektury i zapoznania się z zasadami rozgrywki już teraz. Dzięki temu, gdy otrzymacie już swój egzemplarz, będzie mogli natychmiast przystąpić do rozegrania pierwszej misji.

Instrukcję do Jagged Allliance możecie znaleźć TUTAJ.

Instrukcję do dodatku Underground przeczytacie TUTAJ.

Jagged Alliance Underground
Gdy już znudzi nam się walka z czołgami, zawsze możemy wejść w klimaty sci-fi dzięki dodatkowi Undeground.

Dla wielbicieli planszówek i gier komputerowych

Jagged Alliance to tytuł, przy którym powinni się odnaleźć zarówno fani gier bez prądu, jak i gracze którzy zagrywali się w komputerowego protoplastę. Recenzje z zagranicy nie pozostawiają złudzeń – najnowszy tytuł od Underworld Kingdom usatysfakcjonuje obie te grupy.

Warto dodać, że cały czas można kupić grę w przedsprzedaży po promocyjnej cenie. Być może warto się więc pospieszyć i zamówić prezent na Święta już teraz?