Polski Narcos już liczy towar w magazynach Portal Games

Premiera polskiego wydania gry planszowej Narcos odbędzie się 29 sierpnia. Przedsprzedaż już trwa w najlepsze.

Bardzo dobrze oceniany oryginał planszowego Narcosa to w rzeczywistości wciągająca gra strategiczna opierająca się na dedukcji i współpracy, bądź na sprawnym rozwoju i blefowaniu w mistrzowskim stylu. Rozgrywka jest niesymetryczna. Jeden z graczy wciela się w „Króla Kokainy”, natomiast pozostali w przedstawicieli czterech rywalizujących, ale zjednoczonych w słusznej sprawie frakcji.

Zerknijmy na opis ze strony wydawnictwa Portal Games:

Rozgrywka w NARCOS podzielona jest na Sezony. W każdym z nich El Patrón, ze starannie wybranej Kryjówki, będzie zręcznie operował na mapie w celu realizacji jednego ze sposobów osiągnięcia zwycięstwa. Może on wspiąć się na szczyt popular-ności w walce o prezydenturę albo zrealizować swoje ukryte cele i tym samym stwo-rzyć potęgę, której nic nie zagrozi. W tym samym czasie pozostali gracze kontrolujący 4 Frakcje mają tylko jeden cel: gromadząc wszelkie wskazówki dotyczące Kryjówki El Patrón, mają go wytropić i aresztować!

Gra planszowa Narcos w całości bazuje na serialu wyprodukowanym dla platformy Netflix. W trakcie rozgrywki trafiamy na znajome twarze, miejsca i wydarzenia. Wyjątkowa gratka dla fanów i świetny pomysł na prezent.

Pudełko i komponenty anglojęzycznego wydania gry

Zamówień przedpremierowych można dokonywać w nowym sklepie internetowym wydawnictwa Portal Games.

Taki zabieg pozwala na zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych i zaklepanie swojego egzemplarza gry.

Oficjalny debiut polskiego wydania planszowego Narcosa nastąpi w 29 sierpnia.