Sword & Sorcery

Polska wersja Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze już dostępna!

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze, czyli najnowsza gra od wydawnictwa Galakta, miała premierę już 31 października. Jednak cały nakład u wydawcy wyczerpał się jeszcze przed tą datą. 

Wszyscy, którzy zamówili Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze w przedsprzedaży mogą już cieszyć się rozgrywką. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, na kolejną okazję będą prawdopodobnie musieli poczekać.

Nakład gry u polskiego wydawcy wyczerpał się i obecnie gra jest do kupienia tylko w niektórych sklepach do wyczerpania zapasów. Tak duże zainteresowanie tym tytułem oznacza, że możemy spodziewać się dalszego kontynuowania tej linii wydawniczej w polskiej wersji językowej.

Sword & Sorcery
Tak prezentuje się pudełko polskiej wersji gry

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze to kooperacyjny dungeon crawler rozgrywający się w mrocznym świecie fantasy, w którym przyjdzie nam się wcielić w… zmarłych wieki temu bohaterów, których właśnie przywrócono do życia:

Zło powraca. Po wiekach wojny i rozlewu krwi ostatni bohaterowie polegli w walce z rosnącą falą potworności, a pamięć o nich zaczyna zanikać niczym piasek na wietrze. Wybrzeże Szpona i jego mieszkańcy stają się coraz bardziej bezradni. Nadzieja jednak jeszcze nie umarła – Claudius, najwyższy kapłan monastyru Boskiego Światła, złożył w ofierze najcenniejszy artefakt królestwa, aby przywołać do życia poległych bohaterów. Choć wskrzeszenie nie przywróciło im pełni sił, są zdeterminowani, by zaprowadzić sprawiedliwość w krainie Szpona. Odrodzeni herosi decydują się iść na wojnę ze złem, ukrytym pod wieloma potwornymi postaciami.

Galakta
Sword & Sorcery
Jak na prawdziwy dungeon crawler przystało, w grze czekają na nas liczne skarby do zdobycia i mnóstwo potworów do pokonania

Czterech z dostępnych bohaterów ma dwie klasy do wyboru, w zależności od wybranego charakteru postaci. To czy nasza postać będzie chaotyczna, czy praworządna zadecyduje o tym, jakie umiejętności będzie mogła rozwinąć na dalszym etapie gry.

Jeden z bohaterów ma zaś automatycznie przypisany charakter neutralny, co pozwala mu na rozwijanie każdego typu umiejętności. Możliwości kombinacji składu drużyny jest więc sporo, co wpływa na większą regrywalność tytułu.

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze to idealna gra na długie wieczory, która sprawdzi się zarówno w grupie, jak i w samotnej walce przeciwko zastępom potworów.

Źródło