Jagged Alliance

Polska wersja Jagged Alliance ufundowana!

Dzisiaj zbiórka polskiej wersji Jagged Alliance osiągnęła 100% celu. Przez kolejne 8 dni wspierający będą mogli odblokować dodatkowe progi.

Rano 2 listopada zbiórka dotycząca wydania polskiej wersji Jagged Alliance na wspieram.to osiągnęła 50.000 zł. Oznacza to, że Underworld Kingdom wyda zarówno podstawkę, jak i dodatek Underground.

Oczywiście uzbieranie wymaganej kwoty to nie koniec kampanii! Wspierający nadal mogą odblokować dodatkowe cele za osiągnięcie kolejnych progów zbiórki. Pierwszy próg to zestaw 3 nowych kart wydarzeń, za 60.000 zł otrzymamy dodatkową kartę misji, a jeśli uda się zebrać kolejne pięć tysięcy złotych, to gracze otrzymają przetłumaczoną kampanię Metavra w formacie PDF.

Warto zaznaczyć, że niektóre z celów są celami ekskluzywnymi, dostępnymi tylko dla uczestników zbiórki.

Jagged Alliance
Dodatkowa karta pistoletu maszynowego mors WZ. 39 została już odblokowana

Wspierającym, wraz z osiągnięciem podstawowego celu kampanii, już udało się odblokować specjalną kartę ekwipunku – pistolet maszynowy MORS WZ. 39 (na zdjęciu powyżej). Karta została dodana za to, że uczestnikom zbiórki udało się osiągnąć wymaganą kwotę do końca weekendu.

Wydawca zapowiada, że to nie koniec niespodzianek związanych ze zbiórką. Warto więc walczyć o osiągnięcie kolejnych celów.

Źródło