Jagged Alliance

Podsumowanie pierwszych dni kampanii Jagged Alliance

Po drugiej dobie kampanii mającej na celu ufundowanie polskiej wersji Jagged Alliance stan licznika osiągnął ponad czterdzieści tysięcy złotych z potrzebnych pięćdziesięciu tysięcy. Do dzisiaj do północy wspierający mogą jeszcze liczyć na bonusy, w tym dwie dodatkowe karty.

O starcie kampanii Jagged Alliance informowaliśmy zarówno kilka dni przed, jak i w momencie startu kampanii. Po dwóch dniach udało się zebrać już 84% wymaganej kwoty. Dodatkowo, Underworld Kingdom postanowiło wydłużyć czas na zdobycie dwóch dodatkowych kart – pistoletu VIS WZ-35 oraz pistoletu maszynowego mors WZ. 39.

Wspierający dostaną te karty, jeśli do dzisiaj do północy uda się zebrać całość wymaganej kwoty.

Jagged Alliance bonus
Dodatkowe karty broni są inspirowane prawdziwymi polskimi modelami

Dodatkowe bronie to nie tylko ozdobniki. Esencją każdej rozgrywki w Jagged Alliance jest odpowiednie wyposażenie najemników. Każda postać, oprócz własnych unikalnych umiejętności i parametrów, może być wyposażona w specjalistyczny ekwipunek, broń czy pancerz. Bardzo często odpowiednie dobranie wyposażenia do postaci może przesądzić o sukcesie całej misji.

W kampanii jest o co walczyć – jeżeli uda się sfinansować projekt, to oprócz wydania podstawowej wersji gry polski wydawca przygotuje również dodatek Underground. Osiągnięcie kolejnych celów jest ustalone co 5.000 zł. Pierwsze cele to dodatkowe kary wydarzeń, misji oraz kolejne scenariusze składające się na dwie kolejne kampanie.

Jagged Alliance
W toku kampanii pojawią się również cele społecznościowe

W toku kampanii dojdą cele społecznościowe. Pierwszy z nich polega na tym, że jeśli strona Facebook Underworld Kingdom będzie miała łącznie 1200 polubień przed zakończeniem Early Birda – do gry trafi karabin maszynowy browning WZ. 28 (grafika powyżej).

Jak sami widzicie jest o co walczyć. Najemnicy – do dzieła!

Źródło