Ostatnie trzy dni kampanii polskich Straszydeł

Zbiórka Straszydeł dobiega końca. W międzyczasie fani odblokowali już prawie wszystkie jej cele. To ostatnia szansa na wsparcie tego wyjątkowego projektu.

Praktycznie wszystkie cele zbiórki zostały osiągnięte. Do ostatniego, jakim są ekskluzywne figurki, brakuje w chwili obecnej 760 zł. Projekt do tej pory wsparło 291 osób kwotą w sumie przekraczającą 43 tysiące złotych. Kampania jest realizowana na polskiej platformie crowdfundingowej Wspieram.to.

Straszydła to unikat. Gra zrodziła się z czystej pasji i miłości zarówno do gier planszowych, jak i naszych własnych legend. Na pięknie i klimatycznie ilustrowanych kartach występują rozmaite potwory zaczerpnięte ze słowiańskiej mitologii. Historia zawarta w Straszydłach jest jednak o tyle niezwykła, że te wszystkie maszkary żyją obok ludzi w czasach bliskich współczesnym.

Mechanika gry doskonale odzwierciedla fabułę. Gracze stają na czele własnej hordy tytułowych Straszydeł. Opieka nad nimi nie należy jednak do najłatwiejszy zadań, ponieważ te bestie są ciągle głodne… ludzkiego strachu.

Ta produkcja prawdopodobnie nigdy nie doczeka się tradycyjnej dystrybucji. Decydując się na wsparcie możemy zyskać naprawdę dobrą i unikalną grę w bogatym wydaniu.

Kampania Straszydeł kończy się 10 kwietnia.

Źródło