Ostatnie godziny kampanii Dark Rituals: Malleus Maleficarum

To ostatnia szansa na wsparcie kampanii demonicznego Dark Rituals: Malleus Maleficarum. Świeże pomysły, mroczny klimat i niesymetryczna rozgrywka w dopracowanej odsłonie.

Zbiórka osiągnęła swój pierwotny cel wynoszący 50 tysięcy dolarów w ciągu niecałej godziny. Do jej końca pozostało jakieś 14 godzin, tymczasem udało się już zebrać ponad 640 tys.

Odblokowano całą masę dodatkowej zawartości, która powędruje do wspierających. Mowa o ponad 50 odblokowanych kamieniach milowych.

Dark Rituals: Malleus Maleficarum to niesymetryczna gra, który przedstawia świat, w którym magia, potwory i czarownice są całkiem realne. Gracze mogą opowiedzieć się po stronie ratujących świat bohaterów lub przedstawicieli złowieszczej kasty wiedźm, dążących do sprowadzenia ostatecznego zła na Ziemię. Gra jest przeznaczona dla dwóch do pięciu graczy. Role ochraniających wieśniaków śmiałków mogą przypaść w udziale kilku osobom, natomiast siłami ciemności zarządza zawsze tylko jeden z uczestników zabawy. Rozgrywka może opierać się na jednym z kilku scenariuszy lub na rozbudowanej kampanii. Całość prezentuje się piekielnie kusząco…

Za 145 dolców fani mogą nabyć rozszerzony zestaw zawierający wszystkie odblokowane dodatki i rozszerzenia. W jego skład wchodzi 90 figurek, 10 dwustronnych plansz, 15 wyjątkowych spotkań i trzy kampanie.

Pojawiła się też możliwość zakupu dodatkowego zestawu rozszerzeń ekskluzywnych dla wydania KS, czyli nie do kupienia w przypadku tradycyjnej dystrybucji (jak większość kamieni miliowych). To oznacza jeszcze więcej zawartości i zabawy w planszowy koniec świata.

Nowe rozszerzenia zawierają kolejne kampanie, figurki, plansze, spotkania i inne elementy.

Gra zostanie wydana w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim. Więcej informacji na stronie kampanii gry Dark Rituals: Malleus Maleficarum.