Ostatnie dni kampanii Jagged Alliance – dodatkowe karty i figurki

Organizatorzy kampanii polskiej edycji gry planszowej Jagged Alliance w ostatnich dniach kampanii uraczyli graczy nowymi dodatkami.

Główny cel kampanii Jagged Alliance na platformie Wspieram.to został zrealizowany w 100% kilka dni temu. Gra uzbierała już prawie 55 tysięcy złotych, dzięki czemu wspierający nie muszą się obawiać fiaska projektu i zwrotu funduszy. Wydana zostanie podstawowa wersja gry, obszerne rozszerzenie oraz kilka dodatków, które urozmaicą i tak już satysfakcjonującą rozgrywkę.

Niemal błyskawicznie udało się osiągnąć kolejny cel społecznościowy. Zadanie wymagało zebrania 600 polubień profilu gry na Instagramie. Dzięki temu pudełka z grą wzbogacą się o karty z karabinkiem Grot. Wcześniej udało się osiągnąć cel wymagany do odblokowania kart pistoletu maszynowego Mors WZ. 39.

Pojawiły się też specjalne zestawy dla fanów polskiego uzbrojenia. Dodatkowe zaopatrzenie to rozszerzenie zawierające dziesięć nowych, unikalnych kart Łupu, Rozmieszczenia i Wydarzeń.

Zestaw Dodatkowe zaopatrzenie.

Prócz tego na życzenie graczy w przygotowaniu jest zestaw kolekcjonerskich figurek, których wykonania podejmie się MicroArt przy zastosowaniu metody odlewu. Dzięki temu pomimo niewielkiego nakładu, wydawnictwo będzie mogło sobie pozwolić na zachowanie wysokiej jakości.

Zbiórka polskiej wersji gry planszowej Jagged Alliance kończy się 10 listopada. To ostatni moment na zdobycie dodatkowych kart wraz z grą w atrakcyjnej cenie. Te unikalne dodatki nie będą dostępne w trakcie dalszej dystrybucji gry.

Źródło