Nowości do WarCry, Age of Sigmar, Blood Bowl i Władcy Pierścieni w przedsprzedaży

W zeszły weekend do przedsprzedaży trafiła garść nowych produktów od Games Workshop. Wśród nich znalazły się m.in. podręcznik do WarCry, sceneria do Middle-Earth Strategy Battle Game, drużyna ogrów wraz z dodatkami oraz Slaves to Darkness wkraczający z impetem do świata Age of Sigmar.

Wystarczy zajrzeć na strony przeróżnych wydawców aby poczuć klimat świątecznego szaleństwa. Nie inaczej jest w przypadku Games Workshop, które uraczyło nas w weekend zaskakującą ilością nowych produktów.

Wasi bliscy z pewnością będą mieli z czego wybierać szukając stosownych upominków.


Księga mistrzów

Na pierwszy ogień trafia podręcznik do WarCry. Tome of Champions, bo właśnie o nim mowa, zawiera zupełnie nowe kampanie, misje poboczne i tryby rozgrywki.

Tome of Champions do Warhammer Age of Sigmar: WarCry
Chcecie zagrać w WarCry w trzy, cztery, a nawet pięć osób? Teraz możecie!

Prócz tego na jego stronach znajdziecie zasady z wszystkich wydanych do tej pory zestawów z kartami.


Rohan w ogniu

Wielu graczy nie mogło opanować radości, jaka zawładnęła ich sercami, gdy angielski wydawca oznajmił, że jednak nie zapomniał o Śródziemiu.

Wygląda na to, że nie były to czcze obietnice.

Od soboty w sklepie internetowym Games Workshop zamawiać można modularne zestawy scenerii w estetyce królestwa Rohanu. Na graczy lubiących flirtować ze złem, palić i grabić czekają za to Saruman Biały i jego wierny sługa Grima.

Saruman Biały i Grima znów zagrożą Rohanowi w Middle-Earth Battle Strategy Game
Lata lecą, a Grima wciąż budzi głównie odrazę z niewielką nutką politowania

Mało? W takim razie ucieszy was z pewnością wieść, że prócz modeli będziecie mogli też sięgnąć po podręcznik War in Rohan.

Wypchano go po brzegi nowymi zasadami dla armii Rohanu, Isengardu oraz Dunlendingów.

Prócz nich czekają na nas świeże misje, dodatkowe tryby rozgrywki oraz pokaźna ilość historycznych ciekawostek.

Wciąż mało? No dobrze, ale to już naprawdę koniec.

Wraz z podręcznikiem do sprzedaży trafi z powrotem szeroka gama boksów i blisterów dla wspomnianych powyżej armii. Wśród nich naprawdę cudowne modele Dunlendingów!


Głodomory do wynajęcia

O drużynie ogrów do systemu Blood Bowl pisaliśmy już wcześniej, ale warto o niej przypomnieć. Gracze będą mogli sięgnąć po pudełko z zawodnikami, specjalne kostki w klimacie swoich ulubionych, wiecznie głodnych mordoklepów oraz zestaw kart pomocnych podczas rozgrywki.

Ogrzy booster do Blood Bowl zawiera trzy zupełnie nowe modele
Urocze kruszynki oraz ich równie czarujący kolega

Prócz tego każdemu trenerowi przyda się najświeższe wydanie Spike! Journal (zeszyt #8). Znajdziemy w nim niezbędne do prowadzenia ogrów zasady, a także booster dodający do jego kolekcji trzy dodatkowe modele.


Chaos, zniszczenie i inne śliczności

Archaon i jego poplecznicy doczekali się w końcu swojego podręcznika. Battletome: Slaves to Darkness to kompendium zasad umożliwiające zwołanie pod sztandarem bogów chaosu wesołej gromadki bezwzględnych morderców, maruderów i innych bestii.

Podręcznik będzie oczywiście dostępny w wersji cyfrowej, limitowanej i standardowej.

Okładka limitowanej edycji podręcznika Battletome: Slaves to Darkness
Okładka limitowanej edycji Battletome: Slaves to Darkness

Nie samą lekturą człowiek żyje, dlatego też wraz z tą mroczną księgą dostępna będzie pokaźna oferta nowych pudełek. Prócz nowych modeli wojowników chaosu, szeregi waszej bandy będą mogły zasilić jednostki z frakcji wydanych do tej pory do systemu WarCry.

Aby sianie zniszczenia i popłochu mogło odbywać się w odpowiednio nastrojowych warunkach, do dyspozycji graczy oddano także stosowne zestawy scenerii.

Skorzystajcie z linku prowadzącego do materiału źródłowego aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, bo jest tego naprawdę sporo.