Nowa sceneria do Fallout: Wasteland Warfare

Red Rocket Gas Station to kolejny nowy dodatek do Fallout: Wasteland Warfare wydany przez Modiphius. Wielu graczom z pewnością wyda się znajomy.

Pudełko zawiera stację benzynową franczyzy Red Rocket. Znana jest ona przede wszystkim z czwartej odsłony serii gier komputerowych wydanych przez studio Bethesda. Kompleks łudząco przypomina lokację położoną niedaleko punktu, w którym zaczyna się ta wirtualna przygoda.

Elementy znajdujące się w zestawie wykonano z plastiku, żywicy oraz tektury w skali 32mm. Po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciom można ocenić, iż do tekturowych elementów należą m.in. skrzynki, szyld oraz płot. Tytułowa czerwona rakieta została wykonana z żywicy.

Red Rocket Gas Station - nowa sceneria do Fallout: Wasteland Warfare od Modiphius
Zawartość zestawu Red Rocket Gas Station

Pudełko należy do serii nowych dodatków, o których pisaliśmy kilka dni wcześniej.

Graczy ucieszy również informacja o powrocie do asortymentu jednego z najniebezpieczniejszych stworzeń nawiedzających pustkowia. Zainteresowani mogą znów sięgnąć po zestaw zawierające szpony śmierci (ang. Deathclaw).

Tak prezentuje się model szponów śmierci w całej okazałości

Wszyscy, którzy pragną znacząco poszerzyć kolekcję modeli do Fallout: Wasteland Warfare i zaoszczędzić trochę grosza, mają teraz taką możliwość. W ofercie Modiphius pojawił się pakiet zawierający wszystkie zestawy z fali bandytów (ang. Raiders).

W pakiecie znajdziemy szeroką gamę figurek do trzech frakcji oraz karty niezbędne do wystawienia ich w grze.

Pakiet produktów z fali bandytów do Fallout: Wasteland Warfare dostępny na stronie Modiphius
Elementy pakietu zawierającego wszystkie dodatki z fali bandytów

Produkty można zamawiać bezpośrednio na stronie wydawcy.

Informacja prasowa