No More Room In Hell 2 – gra otrzymała kartę na Steam

No More Room In Hell 2 to kontynuacja darmowej modyfikacji na silniku Source od Lever Games. Gra niedawno pojawiła się na serwisie Steam, na razie twórcy nie ujawniają daty wydania produkcji.

Mimo że obecnie nie znamy dokładnej daty premiery, to poznaliśmy kilka drobnych szczegółów. Wszystko wskazuje na to, że gra powstanie na silniku Unreal.

Wiadomo też, że No More Room In Hell 2 ma znajdować się we wczesnym dostępie przez około rok.

Właściwie czym ma różnić się kontynuacja od pierwszej części? Pod względem zawartości autorzy zapowiadają dopracowanie zombie zarówno pod względem zachowania, animacji oraz wyglądu.

Do gry zostaną również dodani ludzcy NPC tacy, jak członkowie Gwardii Narodowej i cywile, którzy próbują przetrwać apokalipsę. Poza tym twórcy planują także więcej możliwości interakcji z otoczeniem oraz gadżetów.

No More Room In Hell 2 przeciwnicy
Dzieci jako zombie mogą wzbudzić kontrowersje, co o tym sądzicie?

Na premierę otrzymamy dwie mapy. Brooklyn Heights, która zabierze nas do Nowego Jorku oraz Night of the Living Dead. Ta druga lokacja to wiejskie tereny stanu Pensylwania.

Każda mapa otrzyma również pewne elementy losowości, co nieco zmieni każde nasze podejście. Niektóre przejścia będą zamknięte, pojawią się losowo otwarte wnętrza budynków i wiele więcej.

Gra ma wspierać również mody tworzone przez graczy w Warsztacie Steam. Zapowiedziano także nowe tryby gry, jednak na ten moment brak konkretów.

No More Room In Hell 2 tak samo, jak część pierwsza ma stawiać na ścisłą aż ośmiu graczy. Wspólnie przedrzemy się przez hordy wygłodniałych zombie i zawalczymy o życie w świecie dotkniętym pandemią.


No More Room In Hell 2 – poziom trudności nie spada

No More Room In Hell z 2011 roku wyróżniał przede wszystkim poziom trudności i spory realizm. Gracz mógł żegnać się ze swoim cyfrowym życiem już po pierwszym zadrapaniu przez zombie.

Całą grę można porównać do bardziej stonowanego Left 4 Dead. Amunicja była bardzo ograniczona, a klimat nieco poważniejszy i bardziej mroczny.

Lubicie postapokaliptyczne klimaty? W takim razie na pewno zainteresuje Was nasz artykuł o grach apokaliptycznych i ich popularności. Sprawdźcie sami!