Kuźnia Fantastyki – zbiórka na tawernę dla fanów gatunku

Dobra wiadomość dla fanów fantastyki z Katowic i okolic. Kuźnia Fantastyki – Tawerna & Cafe uruchamia zbiórkę, która ma pokryć część kosztów związanych z wystartowaniem biznesu. Do końca kampanii pozostało jeszcze około miesiąca, a pomysłodawcy przygotowali dla wspierających kilka niespodzianek.

Kuźnia Fantastyki – Tawerna & Cafe to miejsce w którym strudzony przygodami wędrowiec odpocznie i podzieli się swoimi opowieściami. Autorzy zbiórki planują otworzyć lokal w centrum Katowic. Nie wykluczają także franczyzy, więc przy dobrych wiatrach możliwe, że sieć tawern obejmie więcej miast.

Cel zbiórki to 30 tysięcy złotych. Kwota ta ma pokryć między innymi prace wykończeniowe w lokalu, wykupienie odpowiednich koncesji, czy zakup towaru. Lokal będzie urządzony w stylu średniowiecznych komnat.

Zbiórkę wesprzemy już od kwoty dziesięciu złotych, kończąc na progu 4800 złotych. Każdy z progów przewiduje dla wspierających różne gadżety. Osoby, które wesprą projekt mogą liczyć na zestawy kości, kufle, vouchery czy zaproszenia na eventy.

Dla tych, którzy są ciekawi jakie szanse na powodzenie ma projekt, udostępniono badania rynkowe. Każdy może zapoznać się z ankietami, które przeprowadzili autorzy zbiórki i wyciągnąć własne wnioski.


Tak będzie prezentować się Kuźnia Fantastyki, według planów autorów zbiórki.

Skoro to lokal dla fanów fantastyki, to przewidziano miejsce w którym zagramy w ulubione gry planszowe i fabularne. Cała tawerna ma być podzielona na strefy.

Nie zabraknie miejsca dla podróżników, którzy chcą spędzić czas pośród gwaru i opowieści. Znajdzie się także kameralna strefa, dla nieco bardziej skrytych osób oraz loża dla wygodnickich.

Oczywiście przewidziano menu obfitujące w różne napoje oraz proste, ciepłe przekąski, które zapełnią żołądki wygłodniałych poszukiwaczy przygód. Co więcej, w tawernie znajdzie się sklepik, który będzie oferował akcesoria i gadżety dla fanów fantastyki.

Na stronie zbiórki udostępniono także całą listę zaplanowanych wydarzeń. Noce gier, warsztaty i sesje RPG oraz imprezy okolicznościowe. Niezależnie który gatunek fantastyki preferujecie, każdy znajdzie coś dla siebie.


Źródło