Krwawa uczta dla fanów Warhammer Age of Sigmar

Feast of Bones, tak nazywa się zestaw dla dwóch graczy do Warhammer Age of Sigmar, który trafi niebawem do przedsprzedaży. Zawiera m.in. modele z zupełnie nowej frakcji Ossiarch Bonereapers.

Wydawca Games Workshop nie zwalnia tempa. Chociaż większość nowinek należy do świata Warhammer 40k, tym razem los uśmiechnął się do graczy Age of Sigmar. Jeszcze tylko kilka dni dzieli ich od premiery nieznanej dotąd frakcji nieumarłych.

Zombie są passé

Gracze, którzy sięgną po Feast of Bones trafią na starych znajomych oraz świeżo upieczonych debiutantów. Pierwsi to plemiona ogrów, znane w świecie Age of Sigmar jako Ogor Mawtribes. Łącznie dziesięć modeli, a wśród nich nowy model tyrana.

Prawdziwą gratką są jednak wspomniani Ossiarch Bonereapers. Feast of Bones daje graczom pierwszą możliwość dołączenia tych modeli do swoich kolekcji. Ulepieni z kalejdoskopu dusz nieumarli prezentują interesujące spojrzenie na rasę związaną z fantasy od dziesiątek lat.

Styl w jakim zaprojektowano figurki wzbudził sporo kontrowersji wśród fanów.

Pudełko zawiera 16 modeli nowej frakcji, w tym bohatera dostępnego póki co jedynie w ramach tego zestawu. Wszystkie figurki wykonano z plastiku w skali 28mm. Prócz tego w boksie znajdziemy podstawowe zasady do Age of Sigmar oraz misje, które pozwolą początkującym na szybki i łatwy start.

Zakazane księgi

Wraz z Feast of Bones do przedsprzedaży trafią dwa podręczniki opisujące szczegółowo historię oraz umiejętności obu frakcji. Dzięki Battletome: Ossiarch Bonereapers będziemy mogli zanurzyć się w odmęty wiedzy równie pociągającej co zakazanej.

Battletome: Ogor Mawtribes zaspokoi natomiast głód informacji nękający nawet tych najbardziej nienasyconych. Dosłownie i w przenośni.

Battletome: Ossiarch Bonereapers do Age of Sigmar
Battletome: Ossiarch Bonereapers

Oba podręczniki będą dostępne w wersji standardowej, limitowanej oraz cyfrowej.

Prócz książek wydawca Games Workshop przygotował dla graczy sporo dodatkowych akcesoriów.

Do przedsprzedaży trafią też kostki, karty oraz elementy scenerii.