Konkurs na kartę postaci z własnym wizerunkiem w grze planszowej Jagged Alliance

Wydawcy polskiej edycji gry planszowej Jagged Alliance zapraszają fanów do udziału w wyjątkowym konkursie. Do wygrania jest unikatowa karta postaci z własną podobizną.

Tak unikalny, a zarazem „grywalny” gadżet z własną podobizną, to ciche marzenie chyba każdego gracza. Załoga z polskiego wydawnictwa Underworld Kingdom zorganizowała pomysłowy konkurs, którego zwycięzca będzie miał się czym chwalić. Nagrodą w konkursie jest unikatowa karta postaci z własnym zdjęciem wpasowanym w ilustrację wybranego Najemnika.

Aby zgarnąć nagrodę główną, należy jak najszybciej zebrać pełną kolekcję wizualizacji kart Najemników i umieszczenie zdjęcia z nimi wszystkimi w komentarzu posta konkursowego na facebookowej stronie wydawnictwa. Wygrywa pierwsza osoba, której uda się tego dokonać.

Poszukiwane karty Najemników potajemnie zostały przemycone do wszystkich patronów zbiórki polskiej edycji Jagged Alliance, którzy publikują je na swoich witrynach internetowych i w mediach społecznościowych. Wszystkich patronów można znaleźć na stronie trwającej właśnie zbiórki.

Patronujące grze redakcje otrzymały po dwie różne karty. Oto nasze (podobno dostaliśmy najfajniejsze):

Wszystkich kart ma być łącznie 13 sztuk.

Życzymy powodzenia wszystkim, a w szczególności naszym czytelnikom! Trzymamy wszystkie kciuki! Niech wygra najszybszy!