Każdy ma swoją cenę w A Song of Ice and Fire

Już niebawem do sprzedaży trafi zestaw Neutral Heroes #2 do A Song of Ice and Fire. Wydawca CMON postarał się aby w pudełku nie zabrakło barwnych postaci gotowych zaoferować swe usługi za garść (lub wór) złotych monet.

Westeros nie należy do spokojnych krain. Dzięki temu stwarza idealne warunki do interesów dla zawadiaków i najemników wszelkiej maści. Czasami również dla zdrajców i zwykłych oportunistów. To oni wkraczają do akcji gdy graczy zawiedzie rycerstwo, a prości żołdacy stwierdzą, że wojaczka to zabawa wyłącznie dla wyżej urodzonych.


Siedmiu (niekoniecznie) wspaniałych

W zestawie znajdziemy siedem modeli w skali 32mm wykonanych z PVC. Jak w przypadku wszystkich boksów do A Song of Ice and Fire, figurki są złożone i gotowe do użytku od razu po wypakowaniu.

Zawartość Neutral Heroes #2 do A Song of Ice and Fire od CMON
Bronn i spółka czyli Neutral Heroes #2

Po wyjęciu z pudełka powita nas wyjątkowo barwna mieszanka postaci. System doczekał się wreszcie figurki mojego ulubieńca, Bronna, najemnika extraordinaire. Na graczy o bardziej szlachetnych sercach czeka zaś Brienne z Tarth.

Dla tych, którzy uważają, że Bronn to tak naprawdę niewiniątko, CMON ma w zanadrzu Waldera Frey. Nie zdziwcie się tylko jeśli przeciwnik od czasu do czasu spojrzy na was spode łba. Decydując się na usługi Freya musicie być świadomi, że nie czeka na was nagroda fair play.

Prócz wspomnianej trójki służbę zaproponują nam m.in. Jaqen H’ghar, jedna z najbardziej tajemniczych postaci z serii powieści Georga R. R. Martina oraz ten, który skradł serce samej Daenerys Targaryen, Daario Naharis.

Według informacji podanych przez wydawcę, dodatek powinien pojawić się w sprzedaży 15 listopada.