Hard West ufundowane!

Stare powiedzenie „do trzech razy sztuka” sprawdziło się również w przypadku trwającej właśnie kampanii Hard West na Kickstarterze. Polskie studio Silver Lynx Games dopięło swego i zbiórka osiągnęła podstawową sumę.

O początku kampanii już pisaliśmy, a teraz możemy cieszyć się z ufundowania gry Hard West. Oczywiście zbiórka jeszcze się nie kończy – przed graczami jeszcze wiele dodatkowej zawartości do odblokowania, m.in. dodatkowe figurki, znaczniki, elementy terenu, karty czy nowe rodzaje broni.

Wspierający mogą również odblokować akcesoria typu mata do gry czy koszulki na karty.

Hard West
Wszystkie figurki są wykonane w skali 50 mm, czyli powiększonej względem standardowych gier planszowych

Oprócz celów odblokowywanych poprzez zbiórkę, w trakcie kampanii pojawiły się także cele społecznościowe – za określoną liczbę polubień na Facebooku czy Instagramie dochodzą kolejne elementy gry. Wspierającym już udało się odblokować dodatkowe karty, a do osiągnięcia pozostała jeszcze m.in. wypraska na komponenty i pliki STL z modelami figurek, które umożliwią ich samodzielny wydruk na drukarce 3D.

Pliki STL mogą się przydać zwłaszcza tym, którzy zdecydują się na wsparcie tańszej wersji gry, w której zamiast figurek znajdą się kartonowe wersje postaci (standees). Cena takiej wersji to 99 CA$, zaś wersja z figurkami kosztuje 149 CA$.

Hard West
W tym mieście wszyscy są uzbrojeni. Nawet ksiądz i zakonnica.

Kampania potrwa do 8 listopada. Będziemy dalej śledzić jej rozwój i informować o większych postępach.

Planowana data wydania Hard West to listopad 2020 r.