City of Corlina – fanowskie rozszerzenie do Dying Light

Dying Light żyje i ma się dobrze. Fani gry stworzyli kolejną dużą modyfikację gry. Co kryje się pod nazwą City of Corlina? Jak się okazuje, całkiem sporo!

Dying Light zadebiutował w styczniu 2015 roku i natychmiast skradł serca miłośników horroru, postapokaliptyki i wszystkich innych produkcji o zombie.

Umarlakom z gry Techlandu bliżej do tych z Jestem legendą niż The Walking Dead, co niezwykle spodobało się graczom.

Zamiast z nimi walczyć, musieli bowiem wykazać się sprytem lub uciekać. Najlepiej parkourem.

I choć produkcja ma już swoje lata, wciąż otrzymuje nowe modyfikacje. Stoją za nimi fani gry – a raczej serii, ponieważ o kontynuacji Dying Light jest już coraz głośniej.

Twórcy gry nie przeszli obok dzieła swoich fanów bez echa i zamieścili na swoim Twitterze informację o planowanej rozgrywce z moderami.

Całość zabawy ma być transmitowana na Twitchu Techlandu.


Co wnosi samo City of Corlina?

To darmowa modyfikacja stworzona przez społeczność fanów. Zapewnia ona całkiem nowy, otwarty świat, w którym na graczy czekają oryginalne wyzwania i możliwości.

Wśród wielu niepowtarzalnych elementów znajdzie się też miejsce na całkiem unikalne aktywności.

W City of Corlina będzie można m.in. łowić ryby, uprawiać rolę czy badać miejsca zbrodni.

A to dopiero początek nowości. Modyfikacja jest do pobrania na platformie Steam. Twórcy polecają ją zarówno wiernym fanom serii, jak i niedzielnym graczom. Jest już dostępna, więc radzimy na nowo zainstalować Dying Light i włączyć się do rozgrywki.

Podoba wam się City of Corlina? Bo nam tak i mamy ochotę na więcej!

Tego typu modyfikacje z pewnością przypomną o Dying Light wielu graczom, którzy zdążyli już ograć tytuł i odłożyć go na półkę.

To dobra promocja dla nadciągającej kontynuacji serii, czyli Dying Light 2.

Produkcja Techlandu nie jest jedyną grą postapo, która czeka na swoją kontynuację. Przeczytaj koniecznie – STALKER 2 – oficjalny zwiastun już jest!


Źródło