Do wygrania Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Wydawnictwo DG Games Entertainment uruchomiło konkurs, w którym do wygrania jest najnowsza produkcja wielkimi krokami zbliżająca się do Kickstartera.

Przed startem właściwej kampanii, która jest zaplanowana na styczeń tego roku, fani otrzymują szansę przyłączenia się do zbiórki całkiem za darmo. Samo polubienie facebookowego profilu wydawnictwa i udostępnienie wpisu konkursowego jest szansą na zdobycie najbogatszej wersji gry oraz ekskluzywnej figurki z żywicy.

Dark Rituals: Malleus Maleficarum to niesymetryczna gra, który przedstawia świat, w którym magia, potwory i czarownice są całkiem realne. Gracze mogą opowiedzieć się po stronie ratujących świat bohaterów lub przedstawicieli złowieszczej kasty wiedźm, dążących do sprowadzenia ostatecznego zła na Ziemię. Gra jest przeznaczona dla dwóch do pięciu graczy.

Role ochraniających wieśniaków śmiałków mogą przypaść w udziale kilku osobom, natomiast siłami ciemności zarządza zawsze tylko jeden z uczestników zabawy. Rozgrywka może opierać się na jednym z kilku scenariuszy lub na rozbudowanej kampanii. Całość prezentuje się piekielnie kusząco…

Twórcy tego projektu są właśnie na etapie dopieszczania i końcowych szlifów. Kampania na Kickstarterze rusza w styczniu 2019.

Poniżej link do konkursowego wpisu.