Browning wz. 28 dla wszystkich wspierających Jagged Allience do końca weekendu

Pomimo tego, że społeczności nie udało się osiągnąć tego celu społecznościowego zbiórki, wydawcy polskiej edycji gry planszowej Jagged Alliance postanowili pójść graczom na rękę.

Ekipa z Underworld Kindgoms podczas kampanii stawia na społeczność. To nie pierwszy raz, gdy gracze walczący o dodatkowe nagrody podczas zbiórki dostają kolejną szansę. Fani Jagged Alliance są po prostu rozpieszczani.

Tym razem chodzi o wyznaczony na starcie kampanii cel dodatkowy związany z opcją Early Bid. Zadanie polegało na tym, by w trakcie pierwszych 48 godzin zbiórki fanpage wydawnictwa zdobył 1200 polubień. Niewiele brakowało, jednak nie uda się wykonać misji przed końcem wyznaczonego czasu. Mimo wszystko, pojawiło się światełko nadziei.

Według najświeższych raportów, siły rebelianckie mają obecnie 1200 ochotników! 🔥

Nie powiodła się próba ich mobilizacji w czasie kluczowej operacji kryptonim „Early Bird”, jednak mimo wszystko udało się nam zabezpieczyć skład broni Deidranny, zanim jej żołnierze całkowicie go opróżnili 💥

🤜 Według naszych szacunków mamy karabiny maszynowe Browning wz. 28 w liczbie wystarczającej dla każdego najemnika, który stawi się u nas do końca tego tygodnia, to jest niedzieli 20.10 do godziny 23:59 ‼️
Szanse na dłuższe utrzymanie pozycji czy zabezpieczenie składu broni szacuje się na „niewarte krwi i dolarów”.

Aby załapać się na unikatową kartę, należy wesprzeć zbiórkę do końca tego weekendu, czyli d 20 października do godziny 23:59.

Źródło