Batman: Gotham City Chronicles – Season 2 już rządzi na Kickstarterze

Ruszyła kampania drugiego sezonu gry Batman: Gotham City Chronicles. Nie minęła jeszcze doba, a już udało się zebrać ponad 600 tysięcy dolarów.

Zbiórka dopiero się rozpoczęła, a już został osiągnięty podstawowy cel wymagany do wydania gry. Drugi sezon Batman: Gotham City Chronicles zawiera wprawdzie podstawową wersję gry w niezmienionej postaci, jednak obfituje w całą masę dodatkowej zawartości, której poprzednio nie było w ofercie wydawnictwa Monolith.

W grę wchodzą nowe rozszerzenia, pakiety postaci, możliwość rozgrywki 5-osobowej, a także dodatkowa ekskluzywna figurka Red Hooda.

Wspierający mogą zakupić zestaw drugiego sezonu, na który składa się podstawka oraz cała dodatkowa zawartość przewidziana dla tej zbiórki. Uwaga, nie zmieści się w jednym pudełku!

Ci, którzy tęsknią za tym, co było w ofercie podczas pierwszej zbiórki, mogą zakupić także kompletny zestaw 1. sezonu wraz z wszystkimi odblokowanymi oryginalnie dodatkami. Przygotowano także specjalne paczki z zawartością z obydwu kampanii.

Ci, którzy chcą jedynie uzupełnić swoją kolekcję o dodatkowe elementy mogą to uczynić za pomocą opcji Open Pledge. Szczegóły zostały wyjaśnione w opisie wydawcy na stronie zbiórki.

Po zakończeniu kampanii gra i dodatki będą dostępne w sprzedaży w sieciowym sklepie wydawnictwa, jednak z odpowiednio zwiększoną ceną.