Badass Force Kickstarter

Badass Force – gra karciana dla prawdziwych kozaków

Wielbicie gier planszowych, którzy po cichu podkochują się w dawnym kinie akcji, dostali swoją szansę na połączenie obydwu swoich pasji. Badass Force to strategiczna karcianka, która doskonale sprawdzi się na imprezach.

Od czasów odkrycia Broforce nic tak mnie nie ucieszyło, jak ponowne spotkanie najlepszych aktorów kina akcji z czasów mojego dzieciństwa. Tym razem przybrali formę postaci będących głównymi bohaterami gry karcianej dla maksymalnie siedmiu osób.

Gra ma wymagać sprytu, umiejętnego blefowania i odpowiedniej strategii.

Podczas rozgrywki każdy z graczy dysponuje swoim zestawem kart bohaterów oraz broni, które musi wykorzystywać do eliminowania postaci przeciwników.

Pokonani bohaterowie odpadają z gry, jednak sami gracze pozostają do końca, wymieniając karty, co czyni zabawę bardziej zaciętą.


Kino akcji na kartach

Na kartach pojawili się znani aktorzy w swoich najlepszych rolach: Chuck Norris, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Steven Seagal i wielu innych.

Podstawowa wersja gry zawiera dziesięciu kozaków, jednak wzięcie udziału w kampanii na Kickstarterze i wsparcie tego projektu zapewnia dostęp do dodatkowych postaci, broni i innych słodkości.

Do końca kampanii pozostały jeszcze niecałe trzy tygodnie, jednak gra została w pełni ufundowana już pierwszego dnia, odblokowanych zostało też wiele kamieni milowych.

Dzięki wsparciu społeczności kickstarterowe wydanie już jest bardzo ciekawe, a bardzo możliwe, że będzie jeszcze obfitsze.

Gra trafi do rąk graczy w październiku przyszłego roku.