Wybrańcy ruszają w drogę!

Ruszyła przedsprzedaż Wybrańców, dodatku do Słowian, czyli Mitologicznej Gry Fabularnej rodzimego wydawnictwa Hengal. Mnóstwo dodatkowej treści oraz unikalna mapa Rogu Pomorza – nie do kupienia w inny sposób!

Release Date
10 Maj 2019
Początek przedsprzedaży

Słowianie – Mitologiczna Gra Fabularna to produkcja, która trafia na konwenty, do szkół, a także do mniejszych grup, które zagrywają się tym polskim RPG-iem. Gra jest naprawdę bardzo dobra, łatwa w ogarnięciu nawet dla laików i bardzo satysfakcjonująca po głębszym zapoznaniu się z tematem. Bandurki uwielbiają Słowian, można by rzec, że są oni rzeczywiście ich wybrańcami…

A jeżeli o wybrańcach mowa, to trzeba powiedzieć, że ruszyła przedsprzedaż drukowanego dodatku do Słowian, a stało się to 10 maja. Wybrańcy, bo taką nazwę nosi rozszerzenie, zawiera sporo zawartości, o której twórcy gry rozprawiali uprzednio z fanami.

Pięć nowych bestii gotowych do sesji w konwencji „Polowanie na potwory”, przygodnik, czyli kolejne pomysły dla MG, charakterystyki poszczególnych wiosek Slavii, a także generator podróży wprowadzający nowe lokacje, postaci, przygody, pułapki i zagrożenia – to nie wszystko.

W Wybrańcach znalazło się miejsce także dla rozszerzenia Jaskółki w Walce skupiającego się na roli atrybutu DUCHA w walce i nadnaturalnych zjawiskach towarzyszących wierności Bogom. Dzięki nowej erze Brzezień czas na kontynencie rusza do przodu, a co za tym idzie, pojawiają się kolejne nowości i możliwości, takie jak nowe rodzaje modlitw i broń z germańskich stron.

Przedsprzedaż już ruszyła i potrwa do 31 maja. Wysyłka podręczników zacznie się na przełomie maja i czerwca, wtedy też możemy się spodziewać oficjalnej premiery Wybrańców. Do każdego zamówienia dołączona zostaje unikalna mapa Rogu Pomorza, która nie jest i nie będzie dostępna w żaden inny sposób. Zachętą jest też atrakcyjna cena podręcznika, która została obniżona na czas trwania przedsprzedaży.

Na stronie wydawnictwa Hengal można dokonać zamówienia, a także zapoznać się z dodatkowymi materiałami, w tym z nową serią artykułów przybliżających zawartość Wybrańców.

Źródło